Sıcak ve Renkli Battaniyeler

'Dekorasyon' forumunda Mavi_Sema tarafından 11 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Sıcak ve Renkli Battaniyeler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Gelişen toplum yapıları ile birlikte bir arada yaşamanın getirdiği bir çok sınır da insan hayatına girdi. Yüzyıllardır devam eden bu süreçte; özgürlükler tartışıldı kurallar belirlendi ve günümüz modeline ulaşıldı.
  Günümüzde de insanların bireysel özgürlük sınırlarını genişletme çabaları devam ediyor. Daha kişisel yaklaşımlar daha bireysel alanlar yaratma istekleri de bundan kaynaklanıyor. Bu alanlardan en rahat yaratılacak olanı kuşkusuz evler… Özellikle kişinin beğenisine göre dekore edilen evlerde huzurlu ve aaaifli zamanlar geçirilebiliyor. Burada sınırlar kalkıyor ve renkler modeller desenler ile zenginleştirilen mekanlar elde edilebiliyor.

  İnsanın doğasında sürekli var olan bu sınırsızlık isteğini yeni koleksiyonunda Stripes & Checks serisi ile destekleyen Sesli; her türlü dekorasyon anlayışına uygun modelleri bir araya getirerek canlı ve dinamik bir sunum yakalamış.


  [​IMG]  Seride farklı renklerin birbirleri ile uyumlarını ağırlıklı olarak çizgiler aracılığı ile yansıtan tasarımlar öne çıkarılmış. Kimi zaman uyumlu bir skalada devam eden modeller insanın ruhunda aradığı denge ve ahengin yansımaları ile buluşuyor. Kimi zamansa şaşırtıcı kontrastlarla karşımıza çıkarak; değişkenliği sürprizleri ve “an” olgusunu işliyor.
  Son yıllarda salonlardaki trendler içinde sürekli yer alan battaniye; şık ve estetik tasarımlarla hayata geçirildiğinde daha fazla kullanılan ve sahiplenilen bir ürün noktasına ulaşıyor. Özünde beslediği sıcaklık duygusu; sadece fiziksel değil ruhsal ısınmanın da önemli bir parçası… Bireyin beğenerek aldığı ve TV izlerken kitap okurken ya da küçük kestirme molalarında kullandığı battaniye; bu sayede sadece uzun kış gecelerinde konforlu bir uyku beklentisini de aşmış oluyor.

  Sesli'nin modern ve seçici mekanlarla kolayca uyum sağlayabilen Stripes & Checks serisi tüm bu özellikleri barındıran başarılı bir tasarım süzgecinin eseri. Tüm bunlara markanın uluslararası kalitesi ürünlerindeki dokunmatik sıcaklık ve güven duygusu gibi kavramlar da eklendiğinde karşımıza sadık ve uzun ömürlü bir ev dostu çıkıyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sıcak Renkli Battaniyeler Forum Tarih
Banyolara Sıcak Renkli Gold Serisi Dekorasyon 11 Eylül 2009
Sıcaklık enzimlerin çalışmasını nasıl etkiliyor kısaca Eğitim Bilgileri 18 Ocak 2017
Rüzgar Basınç Sıcaklık ne demek? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 3 Mayıs 2015
Gece ve gündüz arasındaki sıcaklık farkının sebepleri nedir Doğa ve Bitkiler 18 Nisan 2014
Sıcaklığı etkileyen faktörler kısaca Doğa ve Bitkiler 30 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş