Süper Kahramanlar - Mysterio

'Masal Kahramanları' forumunda DeMSaL tarafından 21 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Süper Kahramanlar - Mysterio konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Süper Kahramanlar - Mysterio Quention Beck  Film kariyerine dublör olarak başladı fakat zamanla özel efekt yapımına ilgi duymaya başladı. Kısa sürede Hollywood'un en iyi özel efekt yapımcılarından biri oldu. Kamera arkasındaki başarısını kamera önünde de geçekleştirmek isteyip aktörlüğü denedi fakay fazla başarılı olamadı. Bir arkadaşının şakacı bir tavırla olan tavsiyesi Beck'te Örümcek Adam'ı öldürme ve onun yerini alma fikrini doğurdu. New York'a taşınıp aylarca Örümcek'i izledi. Örümcek'in kostümünü kopyaladı ve bu kostüme kendisine de aynı güçleri verecek ekipmanlar ekledi. Aynı zamanda Örümcek'i küçük düşürmek için Mysterio karakterini de yarattı. Fakat planları başarıya ulaşamadı ve Örümcek'e yenilince hapse gönderildi.

  [​IMG]

  Hapisten çıkınca Örümcek Adam'dan intikam almak için Sinister Six'e katıldı. Grup başarısız oldu ve ikinci kere hapse gitti. Burada hipnotizmayı öğrendi. Dışarı salınınca Dr. Ludwig Rinehart kişiliğini yarattı ve teknolojik ve psikolojik silahlar kullanarak Örümcek'i çıldırtmayı denedi, fakat bu planı da başarısızlıkla sonuçlandı. Bir kere daha hapse atıldı ve ilüzyon yetenekleriyle kendisini ölmüş gibi göstererek kaçmayı başardı. Peter Parker'ın yıllar önce Ben amcasını öldüren hırsızdan May Parker'ın evinin altında bir hazinenin gömülü olduğunu öğrendi. Tüm planlarına rağmen hazineyi çıkarmayı baaramadı ve yanındakilerle birlikte Örümcek Adam tarafından yakalanıp yetkililere teslim edildi.

  [​IMG]

  Mysterio Örümcek'le yıllar boyunca savaşmaya devam etti. Beck'in Örümcek'e karşı olan bu intikam hırsı ona çok pahalıya patladı. Efekt yapımı için kullandığı kimyasal maddeler onda beyin tümörü ve akciğer kanserine neden oldu. Bir yıllık bir ömrü kaldığında hapisten salındı. Örümcek'ten intikam alamayacağını anlayan Mysterio başka bir kahraman olan Daredevil'la savaştı. Daredevil'a da yenilince Beck intihar etti.
  Mysterio Beck'in ölümünden sonra tekrar ortaya çıktı fakat yakalanınca kostümü giyenin Beck'in yerine geçen Danny Berkhart olduğu anlaşıldı. Orjinal Mysterio'nun intikamını almak için Beck'in kuzeni Macguire Beck'de kabak maskeli suçlu Mad Jack'i yaratarak Örümcek Adam ve Daredevil'ı yakalamayı başardı fakat iki süper kahraman onu yenmeyi başardı. Macguire şu anda yeni Mysterio olmaya çalışıyor gibi görünüyor.

  [​IMG]
   

 2. wahup

  wahup Yeni Üye

  sağol kardeş emegine saglık
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Süper Kahramanlar Mysterio Forum Tarih
Darth Vader-Darth Vader Kimdir -Süper Kahramanlar Masal Kahramanları 28 Eylül 2010
Süper Kahramanlar Çocuk Gelişimini Nasıl Etkiliyor Çocuk Sağlığı ve Bakımı 29 Mart 2010
2017 Nickleri 2017 Süper Kapak Nickler 2017 Aşk Nickleri 2017 Anlamlı Nickler Msn nickleri Güzel Nickler 1 Mart 2013
Cuma Mesajları Süper Güzel Sözler-Mesajlar 7 Ekim 2012
Süper Eğlence Süper Show 2012 Albümü Tanıtımı Albüm Tanıtımları 11 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş