Süleyman Demirel Anaokulu Merkez Isparta

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Süleyman Demirel Anaokulu Merkez Isparta konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Süleyman Demirel Anaokulu Hakkında - Süleyman Demirel Anaokulu Tanıtım - Süleyman Demirel Anaokulu Resimleri -Süleyman Demirel Anaokulu İletişim  [​IMG]

  Süleyman Demirel Anaokulu Isparta Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Süleyman Demirel Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Süleyman Demirel Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Süleyman Demirel Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ISPARTA / MERKEZ
  Adı: SÜLEYMAN DEMİREL ANAOKULU
  Adresi: SÜLEYMAN DEMİREL EĞİTİM KOMPLEKSİ SÜLEYMAN DEMİRELANAOKULU ISPARTA
  Telefon Numarası: 2462237119


  [​IMG][​IMG]


  Biz S.D. Anaokulu eğitimcileri öğrencilerimizi yetiştirirken küreselleşmenin öngörüldüğü bilgi akım ve üretimin yoğunlaştığı ileri teknoloji uygulamalarının giderek yaygınlaştığı toplumumuzdan bağımlı ezberci pasif öğrenen bireyler yerine demokratik çağdaş sosyal hukuk devletine saygılı bağımsız yaratıcı aktif öğrenen engellerle mücadele edebilen duyarlı akılcılık ve bilime önem veren kendisi ve dünya ile barışık dürüst iyi ahlaklı manevi değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmek istiyoruz.
  Eğitim öğretim alanının ilk basamağı olan okul öncesi eğitimin en güçlü temsilcileri öğrencilerimizin okul kavramıyla ilk tanıştıkları bu dönemde onların ilgi, kabiliyetleri doğrultusunda yönlendirilerek, hayata kazandırmak, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Türk ve Atatürk çocuğu olduğunu uyandırmak bizim en önemli amacımızdır.


  Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

  Okul hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız
   

Bu Sayfayı Paylaş