Söylesem Tesiri Yok;Sussam Gönlüm Razi Degil...

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda MaSuK tarafından 9 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. MaSuK

  MaSuK Üye

  Söylesem Tesiri Yok;Sussam Gönlüm Razi Degil... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kelimelerin boğaza düğümlendiği anları yaşıyorum şu sıralar… Nasıl anlatayım bilmiyorum[​IMG] nasıl haykırayım kalbimden gelen çığlıkları[​IMG] nereye haykırayım ya da ne diye? Haykırsam bir etkisi yok. Söylesem bir tesiri yok. Ama susmaya da gönül razı değil… Ne yapacağımı bilmiyorum[​IMG] buna nasıl dayanacağımı ise kestiremiyorum.
  Nasıl geçiyor zaman bilmiyorum. Kalbimdeki acıyı bastırabilmek için ne yapacağımı bilmiyorum. ‘Al canımı ya Rab’ diye yalvarıyorum rabbime; daha fazla yaşatma bana bu acıyı.
  Nasıl geçiyor zaman bilmiyorum. Gözlerimi açıyorum ve resmine bakıyorum. Gözlerimi kapatıyorum ve gül yüzünü görüyorum. Sabah ezanı yankılanıyor sokaklarda; biraz daha uyuyayım diyorum[​IMG] çok değil 5 dakika[​IMG] belki bir rüya daha görürüm; belki bir kez daha seni görürüm. Olmuyor[​IMG] yapamıyorum ve sensiz bir güne daha başlıyorum.
  Nasıl geçiyor zaman bilmiyorum. Arkama dönüp baktığımda kocaman 2 yılın geçtiğini görüyorum[​IMG] sensiz. Nasıl geçti ki o kadar zaman? Benim tek hatırladığım senin resmine baktığımdı. Geçti mi ki? Geçmedi.. Ben hala 2 yıl öncesindeyim. Bu günü yaşamak istemiyorum. Aslına bakarsan ben zaten yaşamıyorum.
  Nasıl geçiyor zaman bilmiyorum. Bir iki damla yaş süzülüyor gözlerimden; kalbimin acısından mı yoksa sensiz geçen bir günün daha sonuna geldiğimden mi anlayamıyorum. Kapatıyorum gözlerimi[​IMG] belki rüyamda seni görürüm diye. Öyle olur da güzel bir gün geçiririm diye umutlanıyorum işte… Sabah ezanının sesi ile doğruluyorum. Bir geceyi daha üşüyerek geçirdim diyorum kendi kendime. Uyudum mu yoksa bütün gece ağladım mı yine diye yastığıma bakıyorum. Sonuca şaşırmadım; yastığım her zaman ki gibi ıslak.
  Nasıl geçiyor zaman bilmiyorum. Ama bildiğim birşey var. Al canımı artık Yâ Rab. Daha fazla bu acıyı çekmek istemiyorum.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Söylesem Tesiri Sussam Forum Tarih
Ahmet Yumuşak-Nasıl Söylesem Şairlerimiz Ve Şiirleri 9 Ocak 2010
Risalet Sohbetinin Tesirinden Dolayı Sahabeler Geçilemezler Risale-i Nur Külliyatı 9 Nisan 2010
Duanın tesiri var mıdır? Dualarımız Dua paylaşımları 23 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş