Rusların Güzellik Sırları

'Güzellik & Bakım' forumunda Dine tarafından 9 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Rusların Güzellik Sırları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Güzelliğin sırrı denizin diplerinde. Deniz otları doğal yosun özleri ve balık yumurtası cilde çok etkili kremlere malzeme oldu. Havyar yani “balık yumurtası” eski çağlardan bu yana biliniyor.
  Cildi yenileyerek tamir edebilme özelliği olan havyar gençlik ifadesini geri kazandırıyor. Onu keşfeden kadınlara göre “denizin mücevheri”. Çünkü içeriğindeki gizli vitamin ve mineraller yüksek etkili. Dr. Beyhan Arıkan havyardaki gençlik gücünü anlatıyor.
  Deniz otları deniz sazı proteini doğal yosun özleri ve balık yumurtası…. Derin sularda gençliği geri getirme formülleri bulunuyor. Siz yeter ki kendinizi enerjik hissedin ve bu konularla ilgili olun. Gayet pırıltılı bir görüntü veren ve sizi diri gösteren bir ten için size denizden elde edilen bazı ürünlerin ektreleriyle yapılan uygulamalardan söz edeceğim.
  Deniz otları doğal yosun özleri ve balık yumurtası.. Daha onlarcasını sayabilirim. Kozmetikte uzun zamandır doğanın deniz elementleri devrede…. Derin sulardaki bu elementlerden elde edilen bir çok ürün hasar gören cildin iyileşmesi ve arındırılması için çok önemli. Deniz ürünlerinde bulunan özel minerallerde yaşlanmamanın sırrı yatıyor.

  Rusların gençlik sırrı
  Dikkat çeken deniz ürünlerinden biri havyar. Denizin diplerinden elde edilen pek çok ürün cilde etkili kremlere malzeme oldu. Havyar eski çağlardan bu yana biliniyor. Cildi yenileyerek tamir edebilme özelliği olan bu küçük tanecikli siyah gıda gençlik ifadesini geri kazandırıyor. Gece kullanmak için üretilen havyar özlü kremler uykuda cildi doldurarak tamir edebilme etkisi taşıyor. Onu keşfeden kadınlara göre “denizin mücevheri”. Çünkü içeriğindeki gizli vitamin ve mineraller yüksek etkili. Kürlerinin uzun süren bir etkisi var. Havyar ektresi cilde maske olarak sürülüyor. Belli aralıklarla yapılan bu havyarlı özel maske kullanıldığında hücreleri onarıyor cildi yeniden yapılandırıyor. Tende yenileme ve onarım için bir çok etken madde barındıran havyar cilt hücrelerini harekete geçiriyor. Hücre yenilenmesini destekleyerek yüz dokusunun elastikiyetini artırıyor ve deriye hayat veriyor. Bir çok etkisi var: Cilt lekelerinin görünümünü azaltıyor ve tazelik güzellik kazandırıyor. Sarkmış doku gözle görülür biçimde gerginleşiyor. Kuru bölgeler ipeksi nemlenmiş ve yenilenmiş yapısına kavuşuyor.
  Havyarı sık tüketen Rusların gençliklerini uzun zaman sürdürdükleri yapılan araştırmalarla ortaya çıktı. Güzelliğini hiç kaybetmeyen ve genç kalmayı başaran Angelina Jolie’nin sırrı da havyarda… Sanatçının havyarlı kremleri kullandığı biliniyor.
  Havyar ektresi maskesi
  Havyar ektresi ile yapılan maskenin getirdiği değişimi 5 veya 6 haftadan sonra pratikte gözleyebilirsiniz. Bu maske yüz boyun ve dekolte bölgesine ince tabaka halinde sürülüyor.
  “Saf hayvar” içeren havyar kapsülleri iyice parçalanıp masajla tatbikatı yapılıyor. Yeteri kadar betletildikten sonra temizleniyor. 10 gün aralıklarla 5 kez bu madde uygulanıyor. Hassas ciltler de dahil her cilt tipine kırışıklıklardan kurtulmak isteyen ve erken yaşlanan ciltlerde kullanılıyor. Yorgun gevşek zayıflama ve stres gibi iç ve dış etkenlere maruz kalan ciltlerde iyi sonuç veriyor. Tenin tonunu elastikiyetini ve bütünlüğünü iyileştiriyor.
  Havyarın bir çok farklı ürünleri var. Maske olarak uygulanan türü esneklik ve gerginlik kazandırarak gençleştiriyor. Dokuyu sıkılaştıran mükemmel bir yapı kazandıran taneciklerinin etki sağlaması için 5 aşamalı uygulama gerekli. Bunuh dışında havyar özü içeren onlarca krem ve ürün var. Ancak hem ürün seçerken hem de kür yaptırırken yalnızca cilt bakım uzmanlarının önerisi ve tatbiki ile kullanılmalı. (Bizler de Natura Lazer olarak merkezimizde bu uygulamayı gerçekleştiriyoruz. )

  Somon ve güzellik
  Denizin mükemmel güzelliğe etkisi bunlarla sınırlı değil. Balıkların hepsi bünye için çok faydalı. Ama Somon aynı zamanda güzellik kaynağı. Somon balığı sütünden elde edilen somon DNA’sı ile cilt yenileniyor. Yıpranan ve kuruyan ciltleri tedavi eden bu yöntem göz çevresinde kırışıklıkların meydana gelmesini engelliyor. Bu arada beslenmede de denizin sırlarını bilmek ve sofralardan da eksik etmemek lazım.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Rusların Güzellik Sırları Forum Tarih
Rus Atasözleri, Rusların Atasözleri Atasözleri & Deyimler 3 Nisan 2012
Rus Kızları, Rus Kızları Neden Güzel, Rusların Güzel Olmasının Nedenleri Nelerdir Seviyeli-Ciddi Konular 7 Ağustos 2011
Rusların Gençlik Sırrı Güzellik & Bakım 29 Ekim 2009
Kırım'ın Rusların Eline Geçmesi Tarihi Bilgiler 25 Kasım 2008
Rusların Bu Sitede İşi Ne? Bilim & Teknoloji 31 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş