RoTa Sözlük 1.0 İndir

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 29 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  RoTa Sözlük 1.0 İndir konusu RoTa Sözlük

  Sürüm : 1.0

  Boyut : 758 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Aworlddata

  Tanıtım:
  Bu program sayesinde kendi sözlüğünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz. Programın yapım amacı kullanıcının günlük hayatta ve bilgisayar ortamında karşılaşıp anlamını bilmediği gerek İngilizce, gerekse de Türkçe sözcükleri kaydetmesidir. Günlük hayatımızda yavaş yavaş tam anlamıyla etkili olmaya başlayan bilgisayar ortamında çoğu kez anlamını bilmediğimiz İngilizce sözcük ve cümlelerle karşılaşırız. Sonra anlamını internetten veya sözlük programlarından bakar öğreniriz, fakat bir süre sonra unuturuz ve daha sonra yeniden ihtiyaç duyduğumuzda aynı işlemi tekrarlarız. Bu programın yazım amacı böyle sıkça karşılaşılan sözcükleri kayıt altına almak ve gerek duyulduğu zaman kolayca ulaşmak.
  Programa bu yönlü menüler eklenmiş ve kullanıcı tarafından kayıt eklenme mantığı temel alınarak oluşturulmuştur.

  Programda bulunan sözlük çeşitleri İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce ve Türkçe sözlüktür. İstediğiniz sözlük türüne kayıt ekleyebilir, düzenleyebilir ve de istediğiniz kaydı silebilirsiniz. Programın içinde yazar tarafından eklenmiş kayıt bulunmamaktadır. Program tamamen ücretsizdir.

  Önemli: Bu program çalışabilmesi için bde sistem kurulumu gerekir. Windows XP SP2 ve üstü bilgisayarlarda gerek olmadığı için, kuruluma sadece innDirme aracısı ilave edilmiştir.

  RoTa Sözlük 1.0
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş