Roland Deschain Karekteri - Hayali Karakterler

'Masal Kahramanları' forumunda SeLeN tarafından 9 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Roland Deschain Karekteri - Hayali Karakterler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Roland Deschain Hayali Karakterler - Roland Deschain Karakter - Hayali Karakter - Roland Deschain Hayali Karakter - Roland Deschain Kimdir - Roland Deschain Hakkında  Roland Deschain. Stephen King'in Kara Kule serisindeki en önemli karaktirdir. Asıl adı Roland Deschain'dir

  Eski-Dünya'da bir şehir olan Gilead'da büyümüştür. 14 yaşında reşit olma sınavına girmek zorunda kalmış ve başarılı olmuştur. Reşit olduktan sonra Babası Steven Deschain onu Martenden korumak amaçlı Mejis'e yollamıştır.Oraya Alain ve Cuthbert isimli iki yol arkadaşıyla gitmiştir. Orada Susan isimli bir kızla tanışmıştır. Daha sonra Susan isimli bu güzel kızla aşk yaşayan Roland ne yazıkki kızın ölümüne neden olacaktır.

  Daha o yaşlarında Kara Kule'yi merak etmeye başlayan Roland arkadaşlarıyla yolları ayrıldığında Siyahlı Adam yani Walter'ın peşine takılmıştır ve burada Kara Kule serisi başlar. Kendisine 3 kart sunulur ve 3 kişiyi kendi dünyasına yani Orta Dünya'ya çekmesine izin verilir.

  Çektiği üç kişi ve oy adli yari köpek yari sansar karişimi bir canliyla kule yoluna devam eder arkadşariyla başina yollarda çok büyük sorunlar çikar ilk önce mono blaine sonra kurtlar daha sonra mia ve bebeği başlarina büyük işler açarlar eddie jake ve oy kule yolunda ölürken susannah dayanamayip new yorka geri döner onu orda bir sürpriz bekler orta dünyada ölmüş olan jake ve eddie karşisina çikar. Roland kulesini bulur en üste çikar ama hiç çikmamayi dileyecektir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Roland Deschain Karekteri Forum Tarih
Roland EXR-3/5 Nedir - Roland EXR-3/5 Özellikleri Müzik Türleri ve Enstrümanları 1 Temmuz 2011
Apartmanlar ve Türevleri Kitabı - Roland Voigt Kitap, Resim ve Dergi 20 Ocak 2011
Roland Garros 2009 Java (2009) Nokia & SonyEricsson Tüm Ekran Boyutları Java Oyunları 7 Ekim 2009
TopGam Roland Garros Java Oyunları 30 Ağustos 2009
Roland Schimmelpfennig (Roland Schimmelpfennig Hakkında) Sanatçı Tanıtımları 30 Temmuz 2009

Bu Sayfayı Paylaş