Rogue Karekteri - Hayali Karakterler

'Masal Kahramanları' forumunda SeLeN tarafından 2 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Rogue Karekteri - Hayali Karakterler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Rogue Hayali Karakterler - Rogue Karakter - Hayali Karakter - Rogue Hayali Karakter - Rogue Kimdir - Rogue Hakkında  Rogue X-Men çizgi roman karakteri

  Rogue gerçek adı bilinmeyen, 2. nesil X-Men'lerden en güçlü karakterlerden biridir.

  Mutant güçleri onun için bir hediye ve bir ceza gibidir. Dokunduğu kişinin gücünü ve hafızasını dokunma süresinin 20 katı bir süre kopyalamaktadır. Ama her kişi bir parçasını zihninde bırakmaktadır.

  İlk kez Erkek arkadaşı Cody ile öpüşürken gücü ortaya çıkar ve çocuğu komaya sokar. Bu korku ve dışlanma ile evden kaçar. Onu Mystique bulur ve kendi evladı gibi bakıp ona güçlerini nasıl kullanacağını öğretir. Ve bir gün bu güçleri Ms. Marvel'a (Carol Danvers) karşı kullanır. Bilinmeyen bir sebepten (Ms. Marvel'in Kree genetikleri sonucu olması muhtemel) onun bütün güçlerini kalıcı olarak emer. Artık dokunup güç emmenin yanında uçabilmektedir. Bedeni zarar görmez bir hale gelir ve büyük ağırlıkları kaldırabilecek bir güce sahip olur.

  İlk önce kötü melezler birliğinde Mystique yanında savaşıyordu ve bu örgütün başı Magneto idi. Bu sırada The Avengers, uzay şövalyesi Rom ve sonunda X-menlerle kavgalar eder ve neredeyse tek başına X-menleri yenebilecek bir seviyeye yükselir. Fakat zihnindeki Ms. Marvel'in zorlaması ile kaçar ve Charles Xaiver a danışır. X-menlere kabul edilir. Önce düşmanca karşılanan Rogue, bir kavgada Wolverin’in sevgilisinin hayatını kurtarıp kendi hayatını feda edercesine öne atılmasıyla kendini kabul ettirmeye başlar.

  Gambit ile yaşadığı derin acılı aşk, sevdiklerine dokunamamak, kurtarılması gereken insalar, mutantlar…bu gelgitler arasında yaşam savaşı veren Rogue, güzelliği ve tavrı ile en sevilen X-menlerden biridir.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Rogue Karekteri Hayali Forum Tarih
Rogue Warrior Hilesi Oyun Hileleri 31 Mart 2010
Rogue Warrior Oyunun Hielsi Oyun Hileleri 4 Aralık 2009
Rogue Trooper (Java) Java Oyunları 7 Ekim 2009
GoldenEye: Rogue Agent Oyunun Hilesi Oyun Hileleri 4 Haziran 2009
RogueRemover 1.24 Download Güvenlik Programları 2 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş