Rock'n Dark Antalya - Emre Aydın

#1
Sponsorlu Bağlantılar
[FONT=Palatino
Linotype]Rock'n Dark Antalya konserleri - emre aydın konseri[/FONT]

Efes Dark tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı rock müzik yarışması Rock’n Dark, genç ve yetenekli müzisyenleri keşfetmek için yola çıkmaya hazır.

Tarih : 13 Mart 2010
Saat : 21:00
Yer : Divan Talya
Şehir : Antalya
Efes Dark tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı rock müzik yarışması Rock’n Dark, genç ve yetenekli müzisyenleri keşfetmek için yola çıkmaya hazır.

9 Ocak 2010 Cumartesi günü Ankara’da başlayacak olan Rock’n Dark 2010, sırasıyla Edirne, Çanakkale, Eskişehir, Bursa, İzmir, Antalya, İstanbul ve Mersin şehirlerinde devam edecek. Bölgelerinde yapılan elemelerde birinci olacak amatör rock’çılar, 29-30 Nisan 2010 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek büyük finale katılmaya hak kazanacak.

Final oylamasında belirlenen ‘En İyi Grup’, single kaydı ve çekilecek video’sunun MTV’de yayınlanmasının yanı sıra yurtdışında gerçekleşecek önemli bir festivalde sahne alma fırsatını yakalarken bu yıl ilk kez seçilecek olan ‘En İyi Erkek Vokal’, ‘En İyi Kadın Vokal’ ve ‘En İyi Sahne Performansı’ birincileri yine yurtdışında uluslararası bir festivalde kendilerini gösterme şansı bulacaklar.

emreaydın, Hayko Cepkin, maNga, gripin ve konserleriyle renklenecek olan Rock’n Dark 2010 biletlerine % 30 a varan indirimlerle* sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey www.rockndark.com’a üye olmak.- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- www.rockndark.com üyelerine bilet bedelinde %30'a varan indirim yapılmaktadır.


Rock'n Dark Antalya - emreaydın

tarih: 13.03.2010 21:00:00

mekan: Divan Talya
 

Üst