Rock'n Dark İzmir - Emre Aydın

'Müzik Sohbet & Fan Club' forumunda Mavi_Sema tarafından 28 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Rock'n Dark İzmir - Emre Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Rock'n Dark İzmir konserleri - Emre Aydın konseri  Efes Dark tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı rock müzik yarışması Rock’n Dark, genç ve yetenekli müzisyenleri keşfetmek için yola çıkmaya hazır.

  Tarih : 6 Mart 2010
  Saat : 21:00
  Yer : Noxx Club
  Şehir : İzmir
  Efes Dark tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı rock müzik yarışması Rock’n Dark, genç ve yetenekli müzisyenleri keşfetmek için yola çıkmaya hazır.

  9 Ocak 2010 Cumartesi günü Ankara’da başlayacak olan Rock’n Dark 2010, sırasıyla Edirne, Çanakkale, Eskişehir, Bursa, İzmir, Antalya, İstanbul ve Mersin şehirlerinde devam edecek. Bölgelerinde yapılan elemelerde birinci olacak amatör rock’çılar, 29-30 Nisan 2010 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek büyük finale katılmaya hak kazanacak.

  Final oylamasında belirlenen ‘En İyi Grup’, single kaydı ve çekilecek video’sunun MTV’de yayınlanmasının yanı sıra yurtdışında gerçekleşecek önemli bir festivalde sahne alma fırsatını yakalarken bu yıl ilk kez seçilecek olan ‘En İyi Erkek Vokal’, ‘En İyi Kadın Vokal’ ve ‘En İyi Sahne Performansı’ birincileri yine yurtdışında uluslararası bir festivalde kendilerini gösterme şansı bulacaklar.

  emreaydın, Hayko Cepkin, maNga, gripin ve konserleriyle renklenecek olan Rock’n Dark 2010 biletlerine % 30 a varan indirimlerle* sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey www.rockndark.com’a üye olmak.


  Rock'n Dark İzmir - emreaydın
  tarih: 06.03.2010 21:00:00
  mekan: Noxx Club
   

Bu Sayfayı Paylaş