Robot Günleri'ne katılım için son günler

'Bilim & Teknoloji' forumunda Siraç tarafından 1 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Robot Günleri'ne katılım için son günler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Robot Günleri'ne katılım için son günler

  [​IMG]

  ODTÜ Robot Günleri'ne katılım için son günler.

  ODTÜ Robot Günleri'nin en yeni robot teknolojilerinin yer aldığı, atölye çalışmalarına katılmak veya yarışmalarda yer alabilmek için son başvuru tarihinin 4 Mart olduğu bildirildi.

  ODTÜ'den yapılan açıklamaya göre, ilki 2002 yılında gerçekleştirilen, Türkiye'nin ilk ve en köklü robot yarışmaları organizasyonu olan ODTÜ Robot Günleri'nin altıncısı, 7-8 Mart 2009 tarihleri arasında yapılacak.
  İlgi duyanların izleyici olarak katılabileceği ODTÜ Robot Günleri'ne,ULUSLARARASI ODTÃœ ROBOT GÃœNLERÄ° internet adresinden kayıt olunabiliyor.
  Türkiye'nin ilk uluslararası robot yarışmalarına ev sahipliği yapan Uluslararası ODTÜ Robot Günleri, sekiz farklı kategoride düzenlenen robot yarışmaları, çeşitli seminerler, gösteriler ve atölye çalışmalarıyla, robotik teknolojisi ile akademik ya da profesyonel olarak ilgilenen bireyleri bir araya getirmeyi, amatörleri de bu teknolojiye yakınlaştırmayı amaçlıyor.
  ODTÜ Robot Topluluğu tarafından ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek Robot Günleri'nin hedefleri arasında yarışmalar, seminerler ve atölye çalışmaları sayesinde robotik teknolojisine ve bu teknolojiyle ilgili son yeniliklere Türkiye'de daha çok insanın ilgi göstermesini sağlamak yer alıyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş