Rising Firewall 2009 21.22 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 19 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Rising Firewall 2009 21.22 İndir konusu Rising Firewall 2009 21.22


  Tanıtım:
  Üreticiden:
  Rising Firewall, çevrimiçiyken bilgisayarınızı saldırılardan korumak üzere tasarlanmış özelleştirilebilir bir kişisel bilgi güvenliği ürünüdür.

  Güvenlik duvarı kullanımı, bilgisayar güvenliği için kesinlikle gerekmektedir. Bilgisayarın 65,635 portunu kontrolsüz bırakmak, güvenliği elden bırakmak ile eşdeğerdir. Rising Firewall, kolay kullanıcı arayüzü ile, her seviyeden kullanıcıya portların kontrolünü sağlamaktadır.

  Özellikler:

  Güvenlik Duvarı ile Çoklu Hesap Yönetimi
  Güvenlik duvarı, iki hesaba sahiptir: bir yönetici hesabı ve bir kullanıcı hesabı. Güvenlik duvarı, iki hesap arasında geçiş yapılabilmesini sağlayan bir fonksiyon içerir. Yönetici bütün koruma duvarı fonksiyonlarını yürütebilirken, kullanıcı hesabı koruma duvarı ayarlarını ve kurallarını değiştiremez veya koruma duvarının işlevini başlatamaz/durduramaz ve koruma duvarı işlevinden çıkamaz. Ayrıca, yönetici hesabına geçebilmek için kullanıcının yönetici parolasını da biliyor olması gerekir.

  Truva Atı Tanımlama Teknolojisi
  Buluşsal virüs tarama teknolojisi sayesinde, bir program internete bağlandığında, truva atı tarayıcısı programı taramaya başlayacaktır. İşlem şüpheli bir işlemse, kullanıcı uyarılır. Bu teknoloji, şüpheli programları otomatik olarak tanımlayabilme yetisini arttırır.

  IE Fonksiyonuna Yönelik Çağrı Durdurma
  IE açık bir Com bileşeni çağrı arayüzü sağladığından, kötücül programlar tarafından çağrılabilir. Bu fonksiyon, IE arayüzü çağrısı gerektiren programları kontrol eder. Eğer programın kötücül bir program olduğu tespit edilmişse, kullanıcı uyarılır.

  E-Dolandırıcılık Karşıtı ve Truva Atı Karşıtı İnternet Sitesi
  Bu internet sitesi, yasadışı, yüksek oranda riskli ve/veya yüksek orandan tehlikeli internet sitelerinin bir listesini içeren bir dizi güçlü ve yükseltilebilir kara liste kuralları sağlar. Kara liste kurallarını kullanarak, listede yer alan internet sitelerine yönelik herhangi bir erişim teşebbüsü engellenecektir.

  Modül Testi
  Güvenlik duvarı, bütün modüllerin internet erişimini kontrol edebilir. Bir uygulama internete eriştiğinde, koruma duvarı, onay verilip verilmediğini görmek için modülün yetki durumunu kontrol edecektir. Eğer onay verilmemişse, internete erişim engellenir. Önceden, ilgili DLL'ler yerine uygulamaları test ediyorduk. Modül testi artık, internete erişebilmek için truva atlarının normal işlemlere nüfuz etmesini engelleyecek.
  Boyut : 14.4 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 6 Ay

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Rising International Software


  [​IMG]


  Rising Firewall 2009 21.22
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Rising Firewall 2009 Forum Tarih
Rising Firewall 2010 Bilgisayarı Saldırılara Karşı Koruma Programı Güvenlik Programları 15 Eylül 2010
Rising Firewall 2008 Download Güvenlik Programları 1 Şubat 2009
Dead Rising: Chop Till You Drop PC Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 21 Haziran 2011
Dead Rising 2 Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 4 Ocak 2011
Dead Rising 2 Oyunu İncelemesi Oyunların Tam Çözümü 10 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş