Rising Antivirus 2008 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Rising Antivirus 2008 Download konusu Rising Antivirus 2008 Download

  Tanıtım:
  Üreticiden:
  RISING Antivirus, bilgisayarlarınızı her türlü virüs, truva atı, solucanlar, rootkit ve diğer kötü niyetli programlara karşı korur.

  Kullanım kolaylığı, aktif savunma teknolojisi, patentli bilinmeyen virüs tarama ve temizleme teknolojisi ve patentli akıllı güncelleme teknolojisi, RISING Antivirus'ü gerçekten yapmak istediğiniz şeye odaklanmanızı sağlayan 'kur ve unut' nitelikli bir ürün haline getirir.

  Kullandığı özgün teknoloji sayesinde, bilgisayarın işlemcisini tarama yaparken dahi yormadığını/zorlamadığını göreceksiniz.

  Windows güncelleme eksiklerini tespit eder ve bunları günceller. Ayrıca innDirip kurmanız gereken güvenlik duvarı programı ile entegre çalışır, tam bir koruma sağlar.

  Program kısa sürede Türkçe olarak kullanıma sunulacaktır.

  Diğer Özellikler:

  Aktif Savunma Teknolojisi
  Rising'in aktif savunma teknolojisi, kötü niyetli programların yürütülmesini engellemek üzere tasarlanmıştır. Gelişmiş kullanıcı özelleştirmesi için, kullanıcının kendi sisteminin özel koşullarına göre benzersiz savunma kuralları belirlemesini ve böylece sistemin maksimum düzeyde korunmasını sağlayan daha açık ve net kurallar sağlar.

  Bilinmeyen Virüslere Yönelik Patentli Tarama Teknolojisi
  Rising'in bilinmeyen virüslere yönelik tarama teknolojisi, Amerika Birleşik Devletleri ve Amerika'da patent ile koruma altına alınmıştır. Bu teknoloji, kişisel bilgisayarınızı, yeni virüs henüz tanımlanmadan önce korumaya başlar. (Patent No: ZL 01 1 17726.8)

  Patentli Tam Otomatik Akıllı Güncelleme
  Rising'in otomatik akıllı güncelleme teknolojisi, Rising yazılımının en yeni sürümü otomatik olarak algılamasını ve kendisini otomatik olarak güncellemesini sağlar. RISING virüs laboratuvarı, anlık güncellemelerle günde en az üç kez güncelleme işlemi gerçekleştirir. (Patent No: ZL 01 1 42155.X)

  Davranış ve Paket Şablonu Algılama Özellikli Akıllı Sanal Makine
  RISING Antivirus, virüsleri taramak ve kötücül yazılımları algılamak üzere tasarlanmış, entegre akıllı sanal makine ile birlikte tedarik edilir. RISING'in tescilli akıllı sanal makine teknolojisi, sisteminizi yavaşlatmadan bilgisayarınız için ekstra güvenlik sağlar. Kötücül davranış potansiyeli taşıyıp taşımadığının kontrol edilmesi için, şüpheli kod veya programı, RISING Antivirus'ün bu sanal makinesiyle çalıştırılabilir. RISING'in davranış ve paket şablonu algılama özelliği, bu gibi olası kötücül yazılımların, bilgisayarınızın performansını etkilemeden ayrıntılı bir şekilde test edilmesini sağlar ve sisteminizi yeni virüsler ve bilinmeyen virüslere karşı korur.

  Uygulama Koruması
  Uygulama koruması, seçilen programların kötücül programların saldırılarından koruyabilir. Kullanıcı, korumayı kişiselleştirmek için, oyun yazılımına, hızlı mesajlaşma vb. kurallara tabi tutabilir.

  Kendi Kendini Koruma
  Önceki sürümlerin kendileri Rising ürünlerine komple bir koruma sağlamıyor ve bu da Rising ürünlerinin, Organge August gibi, belirli virüslerden zarar görmesine neden oluyordu. Bu virüslerin yayılması kullanıcıların Rising ürünlerini kullanmalarını veya Rising sitesini ziyaret etmelerini engeller hale geldi. Artık bu handikapın üstesinden gelmek için aktif savunma teknolojisini kullanıyoruz.

  Uygulama Erişim Kontrolü
  Uygulama erişim kontrolü, bilgisayarın özkaynaklarına erişmelerini sınırlandırmak için, şüpheli programları izler.

  Program Başlatma Kontrolü
  Program başlatma kontrolü, kullanıcıların programların başlatma işlemlerini izlemelerini ve böylece, uygulamalarda yapılan herhangi bir değişikliği tespit etmenin yanı sıra, bilinmeyen kötücül programların yürütülmesinin durdurulmasını ve engellenmesini de sağlar.

  Kötü Niyetli Davranışı Algılama
  Kötü niyetli davranışı algılama özelliği, kötücül kodların davranış kalıplarını tespit etmek ve bildirmek için, sistemde çalışmakta olan programları gösterir ve isteğe bağlı olarak kullanıcıların şüpheli aktiviteye izin vermesini veya şüpheli aktiviteyi reddetmesini sağlar.

  Gizli İşlemleri Algılama
  Gizli işlemleri algılama özelliği, Windows Görev Yöneticisi'nde görülemeyen ve rootkit'ler de dahil olmak üzere kötücül kodlar içerme potansiyeli taşıyan işlemleri tespit eder.

  Bilgisayar Güvenlik Kontrolü
  Bilgisayar güvenlik kontrolü özelliği, kullanıcıya geçerli güvenlik düzeyini bildirir ve kullanıcıyı, izinsiz erişimi engellemek için düzeyi yükseltmeye yönlendirir.

  Güvenlik Aracı Entegrasyon Platformu
  Güvenlik aracı entegrasyon platformu, şu araçları sağlar: Diğer Saklı Tarama, Kayıt Sihirbazı, En Son Kurulum Oluşturma Aracı, Uygulama Koruma Sihirbazı, Savunmasızlık Kontrolü ve Karantinayı Görüntüleme.

  Sürüm : 2008

  Boyut : 53.6 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 6 ay

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Rising

  [​IMG]


  Rising Antivirus 2008
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Rising Antivirus 2008 Forum Tarih
Rising Antivirus Personal Edition 2008 20.68.01 İndir Güvenlik Programları 16 Kasım 2009
Rising Antivirus Personal Edition 2008 20.44 Güvenlik Programları 31 Ocak 2009
Rising Antivirus Personal Edition 2008-20.44 Güvenlik Programları 17 Ağustos 2008
Dead Rising: Chop Till You Drop PC Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 21 Haziran 2011
Dead Rising 2 Oyunu Hileleri Oyun Hileleri 4 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş