Right Click Image Converter 2.2.3

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Right Click Image Converter 2.2.3 konusu
  Right Click Image Converter 2.2.3

  [​IMG]


  Right Click Image Converter 2.2.3
  Right Click Image Converter, amacı bilinen tüm resim formatlarını birbirine çevirmek olan bir resim editörü. Windows Gezgini içerisindeyken tek bir mouse sağ tıklaması ile resimlerinizi görüntüleyebilir, düzenleyebilir, uzantılarını değiştirebilir, yazıcıdan çıktısını alabilir yada masaüstü resmi haline getirebilirsiniz.
  Program ile istediğiniz bir resim dosyasına sağ tıklayın açılan menüden istediğiniz şeyi gerçekleştirin. Desteklediği Formatlar; BMP, JPEG, GIF, ICO, PNG, TGA, TIFF, WBMP, PSD, CUT, IFF, PBM, PCX, PGM, PPM, RAS, XMB, XPM formatlarını JPEG, ICON, BMP, PNG, TGA, WBMP, TIFF, XPM, PBM, PGM, PPM formatlarına. Bu program Windows Explorer destekli olduğundan tek bir sağ tıklama ile dönüştürme işlemini yapabilirsiniz. İzin verilen formatlardan herhangi birini simge haline getirebilirsiniz. Büyük boyutlu BMP dosyalarını küçük boyutlu JPG ve PNG dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürebilirsiniz.

  Convert between image formats from the Windows shell. Supports JPEG, BMP, PNG, GIF, WBMP, ICON, TGA, and several other file formats. Also has ability to rotate and resize images. Right click on a file or a group of files in Windows, and select Convert to. As simple as that. You can use the utility to compress large files, create icons, convert images to Wireless BMPs, convert batch files and use the program through the command line.


  DOWNLOAD
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Right Click Image Forum Tarih
right click image converter Diğer Programlar 1 Eylül 2008
Firefoxta Allow Right-Click Version: 0.4 Sağ Tıkla Mozilla Hakkında Her şey 29 Kasım 2008
Richard Wright Kimdir - Richard Wright Biyogarifisi Biyografi & Otobiyografi 17 Eylül 2011
Uçağın İcadı, Wright Kardeşler, Uçağın İcadını Kim Yapmıştır, Uçağı Kim İcat Etti Hava ve Deniz Taşıtları 7 Ağustos 2011
Craig Wright Kimdir - Craig Wright Biyografisi Sanatçı Tanıtımları 27 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş