Ricochet Infinity 1.0

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ricochet Infinity 1.0 konusu Ricochet Infinity 1.0

  Tanıtım:
  Reflexive Entertainment'in Ricochet serisinin oyunlarından sadece birisi olmakla beraber heralde en çok sevilen versiyonu. Bunu kendisi adına açılan siteden de anlayabiliyoruz. Oyunun bir çok bölümü mevcut, ancak klasik bir arkanoid (tuğla kırma) oyunu. Ama 35 MB içine bayağı şey sığdırılmış.

  Oyunun 200'ü aşkın bölümü var. Ve yaklaşık her 15-20 bölüm bir gezegende toplanmış. Bir gezegeni bitirmeden diğerine geçemiyorsunuz ayrıca.

  Her bölümde 5 "gold ring" (altın yüzük) toplamanız gerekiyor bütün tuğlaları kırmadan önce. Ama toplamasanız da bölümü geçebiliyorsunuz. Tabi madem bölümü geçmede yararı yoksa neden böyle bir özellik var diye sorulabilir. Bu yüzükleri biriktirdiğiniz zaman yeni spaceship (bu,top tutucunuz oluyor) ve yeni toplar alabiliyorsunuz. Ama yüzükleriniz eksilmeden. Nasıl oluyor? O objeyi almak için gerekli yüzük sayısına ulaştığınız zaman oyun zaten kendiliğinden "Bakın böyle bir topumuz da var, almaz mıydınız?" diye uyarı veriyor. Siz de topa tıkladığınızda artık o top sizin. Ve yüzükleri kaldığınız yerden toplamaya devam ediyorsunuz.

  Ayrıca oyun öyle ahım şahım sistem gereksinimleri de istemiyor. Orta seviyeli bir ekran kartıyla çok güzel performans elde edebilirsiniz. Şunu da belirtmeden geçemem, bazı bölümleri var ki 30 dk boyunca tuğla kırmanız gerekiyor. Ve bir de UFO'nuz var. Bu biraz ilerleyen bölümlerden itibaren sizi rahatsız etmeye başlıyor. Bu UFO'muz yukarıda iki tur atıp gözden kayboluyor. Ve değdiği tuğlaları tramplene döndürüyor. Topumuz o tuğlalara çarptığı zaman tuğlayı kırıyor ama biraz daha hızlı bir şekilde geri geliyor. Eğer UFO'yu vurabilirseniz (tabi ilk gördüğünüzde) tuğlalar da tekrar eski haline geliyor.

  Son olarak spaceship'imizin bazı eklentileri oluyor. Bunlar gökten zembille iniyor sanki. Tuğlaları kırdıkça yuvarlak daireler şeklinde düşüyorlar. Ve geminize yeni bir şeyler ekliyorlar. Zararlıları da var tabii ki. Mesela birisi geminizin boyutlarını arttırırken diğeri azaltıyor. Birisi roket ekliyor. Birisi ışın silahı. Ve daha birçokları...

  Sürüm : 1.0

  Boyut : 35.7 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 60 dk

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Reflexive Ent.

  [​IMG]

  Ricochet Infinity 1.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Ricochet Infinity Forum Tarih
Ricochet 1.0 Demo Oyun İndir 9 Şubat 2009
Infinity TV Frekansı Populer Uydular Frekanslar 16 Haziran 2010
Gods Lands Of Infinity Special Edition Oyunların Tam Çözümü 8 Aralık 2009
Infinity World Wallpapers - Sonsuzluk Dünya Duvarkağıtları İndir Wallpaper / Resimler 4 Aralık 2008

Bu Sayfayı Paylaş