Ribery'nin ensesinde!

'Galatasaray' forumunda YıLMaZ tarafından 8 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Ribery'nin ensesinde! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Ribery'nin ensesinde!


  Fransız polisinin, Ribery'nin Galatasaray'dan Marsilya'ya transferine ait belgelere bir baskınla el koymasının ardından Galatasaray Yönetimi de kolları sıvadı. Savcıların vereceği karar merakla bekleniyor.
  [​IMG]
  Galatasaray’ın yıllardır takip edip, defalarca mahkemeye sunduğu Franck Ribery dosyası bir kez daha açılıyor... Hem de bu kez Sarı-Kırmızılı yönetim yalnız değil. Yıldız futbolcuyu İstanbul’dan kaçırıp Marsilya’ya götüren ve imza attıran menaceri Bruno Heiderscheid, ihbar gibi bir itirafla Marsilya savcılarının kapısını çalmıştı. Yapılan soruşturma sonrası Fransız polisi ani bir baskınla Ribery’nin Galatasaray’dan Marsilya’ya transferine ilişkin belgelere el koymuş ve incelemeye almıştı. Bruno’nun amacı, Bayern Münih’e 25 milyon Euro’ya transfer olurken kendisini terk edip başka bir menacere para kazandıran Ribery’den intikam ve hakkını almak. Galatasaray Yönetimi’nin amacı bu transferdeki maddi/manevi kayıplarını gidermek. Fransız polisinin amacı ise gerçekleri bir an önce gün ışığına kavuşturmak.
  Hiçbirini umursamıyor
  Oysa bu gelişmeler, Franck Ribery’nin umrunda bile değil. Alman basınının sorularını “Bu konularla ilgilenmiyorum” diyerek geçiştiren Fransız yıldız, aleyhinde herhangi bir karar çıkmayacağından emin olduğunu ifade ediyor.
  Tulun: Galatasaray mağdur edilmiştir
  Ribery dosyasıyla ilgili olarak Radyospor’a konuşan eski yönetici Bülent Tulun da çarpıcı ifadeler kullandı. Tulun, şunları kaydetti: “Bruno Heiderscheid, son derece kötü şöhretli, Belçika’da ve Fransa’da çalışması yasaklanmış bir kişi. Bu menacer sonradan Ribery olayında Galatasaray’ın haklı olduğunu söylemiştir. Liberation gazetesine daha önce yaptığı sözleşmenin kopyalarını yollayarak, Galatasaray’ın haklı olduğunu açıkça ortaya koydu, ama bir yerde kendisini de deşifre etmiş oldu. Galatasaray bu konuda mağdur edilmiştir.”
  Sezgin: Karar çıksın gereği yapılacak...
  Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Franck Ribery hakkındaki gelişmeleri yakından takip ettiğini söyledi. FANATİK’e açıklamalarda bulunan Sezgin, “Fransız polisi transfere ilişkin belgelere el koydu, şimdi inceleme yapılıyor. Biz de işin takipçisiyiz. Sonuçlar hakkında şimdiden konuşmak yanlış olur. Savcıların vereceği kararı bekliyoruz. Ondan sonra hukuk kurulumuzla bir araya gelip, neler yapılması gerektiği hakkında bir yol haritası çizerek harekete geçeceğiz. Karar çıksın, gereği yapılacak” diye konuştu.

  Kaynak:Fanatik Gazetesi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Ribery'nin ensesinde Forum Tarih
Ensesinde boza pişirmek nedir - Ensesinde boza pişirmek deyimi anlamı Atasözleri & Deyimler 1 Şubat 2011
Delgado'nun nefesini ensesinde hissediyor Beşiktaş 16 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş