Revo Uninstaller 1.91 Download

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 11 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Revo Uninstaller 1.91 Download konusu Revo Uninstaller 1.91 Download

  Sürüm : 1.91

  Boyut : 2.2 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : VS Revo Group

  Tanıtım:
  Yazılımlar, oyunlar, işletim sistemi güncellemeleri, araçlar, vb.. derken; sabit sürücümüzün aşırı biçimde dolduğunu, bir zamanlar hıphızlı çalışan işletim sistemimizin eklenen dosyalar yüzünden günden güne yavaşladığını, sabit sürücülerimizin yetersiz alan sinyalleri ile hata vermeye başladığı ve masaüstümüzün birçok simge ile dolup taştığını, günümüzde gittikçe hızlanan internet hızımız ile çok daha kısa sürede hisseder olduk. Bu bağlamda hemen Denetim Masamızı açtık ve Windows'un klasik Program/Ekle Kaldır aracımızı çalıştırarak kurduğumuz birçok ek programın başarıyla kaldırıldığını gördük.

  Ancak tüm yüklediğimiz yazılımları kaldırdıktan sonra bir de baktık ki, sildiğimizi sandığımız klasörlerimiz aynı yerde duruyorlar, Windows klasörümüz hala daha aşırı derecede kabarık durumda, kayıt dosyamızda sildiğimizi düşündüğümüz tüm programların girişleri olduğu gibi duruyor ve masaüstümüzde silemediğimiz tanımsız simgeler biriktikçe sistem kilitlenmelerimiz daha bir artıyor.

  Malesef, yıllarca önce geliştirilen klasik Windows Program Kaldırıcı aracısı, Vista ile bile hala aynı temel basit mantık üzerinde çalışıyor. Birbirinden çok farklı kurulum sistemleri ile de tam olarak uyumlu çalışmayan bu araç, yazılımlarca gelen yetersiz kodlanmış kaldırma eklentilerini de hesaba kattığımızda, kayıptan başka bir işe yaramıyor.

  Neyseki artık klasik Windows kaldırıcısı ile uğraşmak ya da ücretli ve sadece görünürde dosya temizleme işini yaptığını söyleyen 3. parti yazılımlara ihtiyacımız kalmadı. Revo Uninstaller, kaldırmadan önce ve sonra yaptığı ayrıntılı sistem ve dosya taraması sayesinde, hiçbir aracın kolay kolay tespit edemeyeceği gereksiz artık dosyalarını hiçbir ek işleme gerek duymadan temizleyebiliyor; üstelik Türkçe desteği ve yine ücretsiz sunulan sistem araçları ile birlikte...
  [​IMG]

  Revo Uninstaller 1.91
   
  Son düzenleme: 31 Aralık 2010
 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için sağol...
   
 3. Ya beyler benim blgde media finder var program ekle kaldırdan kaldırdım yine gitmedi hiç bir şekilde silinmiyor bir indirince media finder açılıyor izin vermiyor acilen yardım etmeniz lazım
   
 4. tşkler sağ olun inşallah işime yarar
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Revo Uninstaller Download Forum Tarih
Revo Uninstaller Portable 1.88 İndir Download Yükle Q-R 13 Haziran 2010
Revo Uninstaller 1.75 Download Q-R 25 Ocak 2009
Revo Uninstaller 1.71 Download Q-R 25 Ocak 2009
Kaldıramadığınız Program Kalmasın ( Revo Unınstaller ) Resimli Program Anlatımı 10 Ekim 2009
Revo Uninstaller 1.83 İndir Q-R 2 Ağustos 2009

Bu Sayfayı Paylaş