Reutimann, MWR ile devam ediyor

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. BaSKeTChi

  BaSKeTChi Üye

  Reutimann, MWR ile devam ediyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  David Reutimann da şu andaki takımı Michael Waltrip Racing ile bir senelik anlaşma daha imzaladı, 2009'da da MWR ile yarışacak.

  Michael Waltrip'in yaptığı açıklamaya göre şu anda 44 numaralı UPS sponsorlu Toyota aracında yarışan Reutimann, 2009'da 00 numaralı Aaron's sponsorlu Toyota aracını kullanacak.Nationwide serisinde aynı şekilde devam edecek ve şampiyonluğu hedefleyecek.

  Reutimann, 2 senedir tecrübeli takım arkadaşları Dale Jarrett ve Michael Waltrip'ten daha önde.Nationwide serisinde ise iki senedir şampiyonluk için oynuyor.Geçen sezonu bir zaferle 2. sırada tamamlayan Reutimann, bu sene de 4. sırada.

  Michael Waltrip de aynı şekilde 55 numaralı NAPA sponsorlu Toyota aracında devam edecek.Takımın diğer pilotu Michael McDowell ile kararlar daha verilmedi.Takım McDowell'ı üç yarış serbest bırakmıştı.McDowell Richmond'da kokpite geri dönecek.

  Ayrıca takımın Chip Ganassi'yle de ortaklık yapacağı söyleniyor.Ganassi 2009'da bütün sponsorlarını kaybetti.Ayrıca Sorenson da büyük ihtimalle ayrılacak ve Ganassi'nin elinde sadece Montoya kalacak.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş