Renkli ve Asitmetrik Saçlar"

'Populer markalar & Moda' forumunda RiVeR_Nn tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. RiVeR_Nn

  RiVeR_Nn Üye

  Renkli ve Asitmetrik Saçlar" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Renkli ve Asitmetrik Saçlar"

  2007 yazında saçlar kabarık, koyu ve güçlü... Modern kadın, zerafet ve hacimli saçlarla ortaya çıkıyor.


  Bu yıl saçlar kabarık, koyu renklerde, parlak ve canlı... Modern kadın renkli ve modern kesimlerle ortaya çıkıyor. Görüntü, zerafet ve hacimle dolu olacak!.. Saç kesimi uçlara doğru inceliyor ve hafifliyor. Kadınlar bu haliyle hem güçlü hem zarif görünecek.. Bu yıl saçlarda ahengi alt üst eden bir kompozisyon ve renk karışımı hakim...


  Düz veya dalgalı hacimli saçlar
  [​IMG]2007 saç stilinde hareketlilik, yumuşaklık-sertlik, etkileyiciliğin yumuşak ve tahrik edici bir karışımı olacak. Havalı ve hafif saçlar, düzensiz ve geometrik olacak. Farklı uzunluklarda ve karışık renklerdeki saçlar, sadelikten uzak yeniliklerle güzelliğinize güzellik katacak. Ürün ve fırçalarla düzleştirilmiş, hacim kazandırılmış saçlar da bu sene çok moda! Doğal ve yaratıcı dalgalar yapabilirsiniz ancak abartmayın!

  [​IMG]Hacim kazandırarak çekiciliğinizi artırın
  Kat verilmiş ve uçlarına sivrilik kazandırılmış saçlarınızı hacimlendirebilirsiniz. Elinizle zarifçe şekillendirdiğiniz dalgalı, asimetrik ve uyumlu saçlarınızla dikkat çekebilirsiniz. İnce boyunlu bayanlarda saçlara verilen hacim daha çok fark edilebilir. Kısa veya uzun kahküller kenara veya alına düşürülerek, daha çekici bir görünün kazandırılabilir.

  Saçta hangi renk moda?
  [​IMG]Renkler birbirleriyle rahatça kullanılabilecek. Doğru bir şekilde karıştırılan renkler, ince bir parlaklıkla aydınlatılacak. Gölgelere, yaratıcı renkler ve ****lik etkilerle parlaklık ve canlılık kazandırılacak. Yumuşak sarı ve bal rengi saçlarınıza, görünüşünüze ışık kazandırabilirsiniz. Portakal rengi tonları, koyu kırmızı tutkuya davet ederken, sıcak kestane rengi katlı saçlar havanıza hava katabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş