RemoveIT Pro Enterprise 7.14 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 15 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  RemoveIT Pro Enterprise 7.14 İndir konusu RemoveIT Pro Enterprise 7.14


  Boyut : 3.58 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 15 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : InCode Solutions


  Tanıtım:
  RemoveIT Pro Enterprise, popüler antivirüs yazılımlarının bulamadığı zararlıları bulabilen bir güvenlik yazılımıdır.

  Sisteminiz üzerinde derin tarama yaparak zararlıları tanımlamakta ve ardından tercihinize göre temizleme ve karantinaya alma işlemlerinden birini uygulamanızı sağlamaktadır.

  Temizleme işlemi ile zararlının bulaşmış olduğu alanda oluşturduğu hasar giderilip sisteme hiçbir zarar vermeden silinmesi, karantina işlemi ile de zararlının etkisiz hale getirilip güvenli bir şekilde tutulması sağlanıyor.

  Virüsleri, internet solucanlarını (worm), truva atlarını (trojan), kötü niyetli yazılımları (malware), casus yazılımları (spyware), reklam amaçlı yazılımları (adware) tanımlama kapasitesine sahip olan yazılım daha birçok ek özelliği de yapısında bulundurmaktadır.

  İşlem Yöneticisi (Process Manager)
  Sistem üzerinde etkin biçimde çalışmakta olan uygulamaları görmenize ve bunlardan istediklerinizi sonlandırmanıza yardımcı olan araçtır. Bilindiği üzere sisteminize bulaşan bazı zararlılar etkin biçimde çalışmaya başlamakta ve kendisini etkin uygulamaların arasına eklemektedir. Bu araçla listeyi denetleyerek şüphelendiğiniz uygulamaları sonlandırmanız amaçlanmıştır.

  Hizmet Yöneticisi (Services Manager)
  Tüm Windows ve yazılım hizmetlerini görebileceğiniz bu araç sayesinde istediğiniz hizmeti başlatabilir ve durdurabilirsiniz. Ayrıca seçili bir hizmetin devreye girme biçimini de (kendiliğinden, elle) değiştirebilirsiniz. Her bir hizmet için detay bilgilerini de alma şansınız bulunmaktadır. Bu alanı sistem bilgisi iyi olmayan kullanıcıların çok dikkatli kullanmaları gerekmektedir.

  Başlangıç Dosyaları (Startup Files)
  Windows işletim sistemi açıldığında kendiliğinden devreye girerek çalışmaya başlayan uygulamaların düzenlemesini yapabileceğiniz araçtır. Bazı zararlılar sistem açılışında etkin olmak için buraya yerleşmektedir. Yapmanız gereken tanımadığınız, şüphelendiğiniz uygulamaları inceleyerek devre dışı bırakmaktadır. Bu sayede sisteminiz temiz biçimde açılacaktır.

  Yukarıdaki üç araçta sistem güvenliği açısından oldukça önemlidir. Küçük boyutuna rağmen bu ek özellikleri de sunan yazılım sade ama işlevsel bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Tuttuğu kayıtlarla yapılan taramalar hakkında bilgi almanız da sağlanmaktadır. Ayrıca hata raporu göndermeniz de mümkündür.

  RemoveIT Pro Enterprise standart sürümünden ayrı olarak kendiliğinden güncelleme ve gerçek zamanlı koruma özelliklerine sahiptir.

  Not: Yazılımı 15 günlük deneme süresinin ardından kullanabilmeniz için 15 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


  [​IMG]


  RemoveIT Pro Enterprise 7.14
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - RemoveIT Enterprise İndir Forum Tarih
RemoveIT Pro Enterprise 4.36 SE Güvenlik Programları 31 Ocak 2009
RemoveIT Pro 4 SE (20.11.2009) Indir Güvenlik Programları 23 Kasım 2009
RemoveIT Pro 4 SE (10.11.2009) İndir Güvenlik Programları 15 Kasım 2009
GoodSync Enterprise v8155 indir G-H 23 Şubat 2010
South River Titan FTP Server v8.00.1036 Enterprise Edition S-T 28 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş