RemoveIT Pro 4 SE (20.11.2009) Indir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 23 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  RemoveIT Pro 4 SE (20.11.2009) Indir konusu RemoveIT Pro 4 SE (20.11.2009)

  Boyut: 3.28 Mb

  Kullanım İzni
  : Ücretsiz (Freeware)

  Dil
  : Ingilizce

  İşletim Sistemi
  : Windows (Tümü)

  Üretici Firma
  : InCode Solutions

  [​IMG]

  Tanıtım:
  RemoveIT Pro, popüler antivirüs yazılımlarının bulamadığı zararlıları bulabilen bir güvenlik yazılımıdır.

  Sisteminiz üzerinde derin tarama yaparak zararlıları tanımlamakta ve ardından tercihinize göre temizleme ve karantinaya alma işlemlerinden birini uygulamanızı sağlamaktadır.

  Temizleme işlemi ile zararlının bulaşmış olduğu alanda oluşturduğu hasar giderilip sisteme hiçbir zarar vermeden silinmesi, karantina işlemi ile de zararlının etkisiz hale getirilip güvenli bir şekilde tutulması sağlanıyor.

  Virüsleri, internet solucanlarını (worm), truva atlarını (trojan), kötü niyetli yazılımları (malware), casus yazılımları (spyware), reklam amaçlı yazılımları (adware) tanımlama kapasitesine sahip olan yazılım daha birçok ek özelliği de yapısında bulundurmaktadır.

  İşlem Yöneticisi (Process Manager)
  Sistem üzerinde etkin biçimde çalışmakta olan uygulamaları görmenize ve bunlardan istediklerinizi sonlandırmanıza yardımcı olan araçtır. Bilindiği üzere sisteminize bulaşan bazı zararlılar etkin biçimde çalışmaya başlamakta ve kendisini etkin uygulamaların arasına eklemektedir. Bu araçla listeyi denetleyerek şüphelendiğiniz uygulamaları sonlandırmanız amaçlanmıştır.

  Hizmet Yöneticisi (Services Manager)
  Tüm Windows ve yazılım hizmetlerini görebileceğiniz bu araç sayesinde istediğiniz hizmeti başlatabilir ve durdurabilirsiniz. Ayrıca seçili bir hizmetin devreye girme biçimini de (kendiliğinden, elle) değiştirebilirsiniz. Her bir hizmet için detay bilgilerini de alma şansınız bulunmaktadır. Bu alanı sistem bilgisi iyi olmayan kullanıcıların çok dikkatli kullanmaları gerekmektedir.

  Başlangıç Dosyaları (Startup Files)
  Windows işletim sistemi açıldığında kendiliğinden devreye girerek çalışmaya başlayan uygulamaların düzenlemesini yapabileceğiniz araçtır. Bazı zararlılar sistem açılışında etkin olmak için buraya yerleşmektedir. Yapmanız gereken tanımadığınız, şüphelendiğiniz uygulamaları inceleyerek devre dışı bırakmaktadır. Bu sayede sisteminiz temiz biçimde açılacaktır.

  Yukarıdaki üç araçta sistem güvenliği açısından oldukça önemlidir. Küçük boyutuna rağmen bu ek özellikleri de sunan yazılım sade ama işlevsel bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Tuttuğu kayıtlarla yapılan taramalar hakkında bilgi almanız da sağlanmaktadır. Ayrıca hata raporu göndermeniz de mümkündür.

  Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
  Windows Vista desteği eklendi.

  Editörün Notu: Unutulmamalıdır ki RemoveIT Pro gerçek zamanlı koruması olmayan bir yazılımdır. Yazılımın amacı sahip olduğu veritabanı ile sisteminizde tarama ve temizleme yapmaktır. Sistem güvenliğiniz için mutlaka gerçek zamanlı koruması olan bir güvenlik yazılımı kullanmanız gerekmektedir.

  RemoveIT Pro 4 SE (20.11.2009)
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - RemoveIT 2009) Indir Forum Tarih
RemoveIT Pro 4 SE (10.11.2009) İndir Güvenlik Programları 15 Kasım 2009
RemoveIT Pro Enterprise 7.14 İndir Güvenlik Programları 15 Kasım 2009
RemoveIT Pro Enterprise 4.36 SE Güvenlik Programları 31 Ocak 2009
Ejder Kapanı (2009) - (22 Ocak 2010) Sinema Film Tanıtımları 24 Ocak 2010
39. Dosya Filmi-Case 39(2009) Sinema Film Tanıtımları 14 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş