RegistryBooster 2.09 Download

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 26 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  RegistryBooster 2.09 Download konusu RegistryBooster 2.09 Download

  Tanıtım:
  Windows üzerine kurulan her programın, oyunun veya herhangi bir şeyin kurulumunda ve kullanımında kayıt defteri üzerine yazdığı girdileri kontrol ederek hataları düzeltir ve gereksiz işlemlerden bilgisayarı arındırır. Bu şekilde açılışta daha hızlı, normalden çok daha az hata veren bir Windows kullanmak elimizde.

  Başlıca Özellikleri:
  * Kayıt defterini baştan sona tarayarak:

  Yanlış dosya eşleştirmelerini bulur ve düzeltir. Örneğin: Vb script dosyaları bir anda exe gibi çalışmayı bırakıp not defterinde açılmaya başladıysa bu yanlış dosya ilişkilendirilmesidir. Bu program ile bu yanlışlığı bulup otomatik olarak düzeltebilirsiniz.
  Kayıt defterindeki sistem ve yazılım ayarlarını kontrol eder.
  Windows başlangıcını tarar ve hatalı bir şekilde çalışmayı deneyen ve Windows'un açılmasını sebepsiz olarak yavaşlatan uygulamaları bulur ve açılıştan kaldırır.
  Ses ve program çalışmalarını inceler ve gene hataları düzeltir.
  Program ekle-kaldırda görünen ama aslında olmayan programları buradan kaldırarak gereksiz bir şekilde Windows'ta barınmasını engeller.
  Yazı tipi, yardım kısımlarını inceler.
  Programların hedef klasörlerini kontrol eder, hatalıları düzeltir, yanlış kısayolları düzeltir veya kısayol için program yoksa kısayolu siler.
  * Kayıt defteri için birleştirme yapar: Bu şekilde kayıt defterinde dağınık olarak bulunan aynı konum girdilerini bir araya toplayarak programların ve Windows'un daha hızlı çalışmasını sağlar.
  * Geri dönüş noktası oluşturarak olası bir hata durumunda kayıt defterini geri almanızı ve sanki hata hiç meydana gelmemiş gibi devam etmenizi sağlar.

  Program kısıtlamalı olduğu için en fazla 15 hatayı düzeltmektedir. Eğer tüm hataları düzeltmesini istiyorsanız $29.95 ödeyerek satın alabilirsiniz.
  Sürüm : 2.09

  Boyut : 4.06 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 15 hata

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Uniblue Systems

  [​IMG]

  RegistryBooster 2.09
   

Bu Sayfayı Paylaş