Registry Repair Wizard 2009 6.11 Full

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 8 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Registry Repair Wizard 2009 6.11 Full konusu [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]Registry Repair Wizard; sistem kayıt defterinizin tam anlamıyla bir veri çöplüğüne dönmesini önlemek amacıyla tasarlanmış bir program. Kayıt defterinizde yer alan tüm yanlış bilgileri tarayıp bunlara en uygun çözümü (silmek, değiştirmek vs.) size sunuyor. Tabi eğer sizin düşündüğünüz daha uygun bir çözüm varsa bunu da yapmanıza olanak sağlıyor. Hatalar bulunup çözümleri seçildikten sonra tek yapmanız gereken "Repair" butonuna tıklayıp ne olur ne olmaz diye bir yedekleme dosyası seçmek. Gerisini Registry Repair Wizard sizin için otomatik olarak halleder. Registry Repair Wizard sayesinde sisteminizin hızı ve verimi artar. Yeni hatalara sebep olan bir çok hata giderilebilir.

  [​IMG]

  Registry Repair Wizard scans the Windows registry and finds incorrect or obsolete information in the registry. By repairing these obsolete information in Windows registry, your system will run faster and error free. The backup/restore function of the tool let you backup your whole Windows Registry so you can use it to restore the registry to the current status in case you encounter some system failure. Besides above, the startup and BHO organizer feature let you manage your startup and IE BHO items with ease, and you can control the programs started with Windows and IE more handy with this feature!

  In short, Registry Repair Wizard help you get rid of the bloat in Windows registry and achieve a cleaner, faster system.

  Registry Repair Wizard Features:

  • - Automatic Registry Scanning and Cleanup
  • - Backup and Restore the full Registry
  • - Startup Organizer
  • - IE BHO Organizer
  • - Improve system performance
  • - Remove Trojan which utilize startup items and IE BHO
  Registry_Repair_Wizard_2009_6.11.rar
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Registry Repair Wizard Forum Tarih
Registry Repair Wizard 2010 Build 6.30 Indir Download Yükle Q-R 7 Aralık 2009
Registry Repair 3.2.0.828 İndir Q-R 29 Eylül 2009
Free Window Registry Repair 2.0 E-F 15 Ağustos 2009
Registry Repair 2.8 Download Q-R 27 Ocak 2009
Registry Repair 2.7 Q-R 25 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş