Registry Healer 4.5.0

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 12 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Registry Healer 4.5.0 konusu
  Registry Healer 4.5.0

  Registry Healer bir kayıt defteri temizleme ve düzenleme yazılımıdır. Windows işletim sistemi yapısal olarak sistem üzerinde gerçekleşen tüm işlemleri "Kayıt Defteri Düzenleyicisi" içerisinde tutmaktadır. Sisteme kurulan donanım sürücülerinin, yazılımların, sistemdeki ayarlamaların kayıtlarını düzenli biçimde kendiliğinden Kayıt Defterine giren Windows kararlı biçimde çalışabilmek için bu alanın temiz ve düzenli olmasına ihtiyaç duymaktadır. Özellikle sisteme kurulan yazılımların, sistemden kaldırıldıktan sonra kayıt defterinde kalan verileri gereksiz alan işgali yapmakta ve sistem performansını düşürmektedir.

  Registry Healer yazılımı kayıt defterindeki tüm gereksiz girdileri tarama yaparak bulmakta ve bunları sisteme zarar vermeden silebilmektedir. Ayrıca geçersiz dosya türü uzantılarının, başlat menüsü öğelerinin, dll dosyalarının, kullanılmayan uygulamaların kayıtlarını da temizlemektedir. Kolay ve uzman mod desteği sunarak her seviye bilgisayar kullanıcısının rahatça kullanabileceği yazılım, oldukça hızlı işlem yapabilmektedir. Kullanışlı bir arayüze sahiptir ve Türkçe dil desteği de vermektedir.

  Not: Yazılımın deneme sürümünde kayıt defterindeki sorunlar bulunduktan sonra işlem yapılamamaktadır. Sınırsız biçimde yazılımdan yararlanabilmeniz için 20 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

  İNDİR
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş