RegCure Registry Cleaner 1.5 Indir

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 26 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  RegCure Registry Cleaner 1.5 Indir konusu RegCure Registry Cleaner 1.5

  Boyut: 1.96 Mb

  Kullanım İzni
  : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil
  : Ingilizce

  İşletim Sistemi
  : Windows (Tümü)

  Üretici Firma
  : ParetoLogic

  [​IMG]

  Tanıtım:
  RegCure bir kayıt defteri temizleme yazılımıdır. Windows işletim sisteminin kök dosyalarını yapısında bulunduran "Kayıt Defteri Düzenleyicisi" zamanla gereksiz girdilerle dolmakta ve işlevini tam olarak yerine getirememektedir. Bu sorun da Windows'unuzun komutlarınıza geç tepki vermesine, geç açılıp kapanmasına, yavaş işlemler yapmasına ve daha birçok olumsuz duruma neden olmaktadır.

  RegCure yazılımı kayıt defterinizi taramadan geçirerek gereksiz verileri tespit etmekte ve bunları güvenli biçimde temizlemektedir. Bu sayede şişen kayıt defteri daha düzenli hale gelmekte ve sisteminizin kararlı biçimde çalışmasına olanak tanımaktadır. Temizleme işleminden sonra sisteminizin eskisinden çok daha iyi çalıştığını gözlemleyebilirsiniz.

  Kayıt defterinizi temizleme işleminin yanı sıra hasarlı alanları onarma işlevi de gören yazılım bu sayede iyi bir sistem iyileştirmesi yapmaktadır. Dahili bir "Başlangıç Yöneticisi"(Manage Startup) içeren yazılımla, sistem açılışında kendiliğinden başlayan uygulamaları düzenleyebilir, istediklerinizi kaldırıp, yenilerini ekleyebilirsiniz.

  Kayıt defteri üzerinde gerçekleştirilebilecek yanlış işlemler büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle yazılımın kendiliğinden almış olduğu yedek dosyalarını kullanabilirsiniz. Her ne kadar yazılımının kullanımıyla sorun çıkma ihtimali düşük olsa da alınan yedekler güvende olmanızı sağlamakta, istediğiniz zaman bu yedekleri kullanarak kayıt defterinizi eski bir noktaya alabilme şansını sunmaktadır.

  Not: Yazılımın deneme sürümünde tarama işlemi sonucunda sorun tespit edilen kategorilerden yalnızca ikisi üzerinde işlem yapabilmektesiniz. Yazılımı kısıtlama olmaksınız, sınırsız biçimde kullanabilmeniz için 20 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir. Satın almak isterseniz buraya tıklayınız.

  RegCure Registry Cleaner 1.5
   
 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için sağol
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - RegCure Registry Cleaner Forum Tarih
RegCure 1.5 Q-R 12 Ocak 2009
RegCure 1.4.0.4 Portable Q-R 29 Kasım 2008
AML Free Registry Cleaner Windows Kayıt Defteri Düzenleme Programı A-B 20 Eylül 2010
Wise Registry Cleaner Portable 5.21 İndir W-X 27 Nisan 2010
Little Registry Cleaner 1.4 İndir K-L 16 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş