Recep İvedik 2 korsanda da birinci!

'Magazin Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 12 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Recep İvedik 2 korsanda da birinci! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  AMPEC Filmcilik ve Ticaret Şirketi Genel Müdürü Nilüfer Sapancılar, korsan VCD ve DVD üreten ve satanlara karşı güvenlik güçleri ile birlikte bir çok ilde şubat ayında gerçekleştirdikleri 62 baskında, toplam 83 bin 580 DVD ile 18 bin 38 VCD ele geçirildiğini bildirdi.

  Dünyanın başlıca sinema, video ve televizyon şirketlerini uluslararası alanda temsil eden MPA'nın (Motion Picture Association) dünya çapındaki korsanlıkla mücadele programının Türkiye'deki uzantısı olarak faaliyet gösteren AMPEC'in Genel Müdürü Nilüfer Sapancılar, korsan materyallerin sinemaya büyük bir darbe vurduğunu belirtti. Sapancılar, son dönemde yerli yapımların ilgi görmesiyle birlikte, daha çok Türk filmlerinin korsanlarının piyasaya sürüldüğünü kaydetti.Sinemada en fazla ilgi gören filmin korsan üretiminin de doğal olarak daha fazla olduğunu vurgulayan Sapancılar, teknolojinin gelişmesiyle birlikte
  korsanla mücadelenin daha da önemli hale geldiğini ifade etti. Güvenlik güçleriyle birlikte ortak hareket ederek korsancılara karşı operasyonların yapıldığını dile getiren Sapancılar, ''Özellikle teknolojinin
  yaygınlaşması ve cep telefonlarının amaç dışı kullanımıyla korsanların sayısı arttı ve mücadelede zorlaşmaya başladı'' diye konuştu.

  EN FAZLA RECEP İVEDİK 2'NİN KORSANI VAR

  Sapancılar, güvenlik güçleriyle birlikte katıldıkları baskınlarda önemli sayılarda korsan VCD ve DVD ele geçirdiklerini anlatarak, ''Korsan VCD ve DVD üreten ve satanlara karşı güvenlik güçleri ile işbirliği içinde bir çok ilde şubat ayında gerçekleştirilen 62 baskında toplam 83 bin 580 DVD, 18 bin 38 VCD ele geçirildi. Baskınlarda ele geçirilen korsan DVD ve VCD'lerin yüzde 30'unu 'Recep İvedik 2' filmi oluşturuyor. Recep İvedik 2'den sonra ''Arog'' ve ''Muro'' gibi yerli filmler yer alıyor. Korsancılar, genellikle son yıllarda ilgi gören Türk filmlerinin korsanlarını üreterek piyasaya sürüyor.'' ''Recep İvedik 2''nin Almanca alt yazılı, cep telefonu ve kamera ile kaydedilen sinema çekimlerinin korsancılar tarafından piyasaya sürüldüğünü bildiren Sapancılar, piyasada bu filmin çok sayıda korsan kopyasının bulunduğunu bildirdi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Recep İvedik korsanda Forum Tarih
Recep İvedik Avatarları , Recep İvedik Resimler - Recep İvedik Komik Msn Avatarlerı MSN Avatar Cenneti 21 Ocak 2010
Recep İvedik birinci oldu Sinema Dünyasından Haberler 7 Ocak 2010
Recep İvedik 3 sinema filmi,film tanıtımı Sinema Film Tanıtımları 4 Aralık 2009
Erkeklerin yarısı Recep İvedik diğer yarısı Gaffur Magazin Haberleri 2 Aralık 2009
Recep İvedik 3 geliyor! Sinema Dünyasından Haberler 24 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş