Real Madrid,C.Ronaldodan vazgeçti!..

'Dunyadan Futbol' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 25 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Real Madrid,C.Ronaldodan vazgeçti!.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Real Madrid uzun süredir peşinden koştuğu Manchester United’ın yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo transferinden vazgeçtiğini ifade etti.

  Real Madrid iki senedir yıldız oyuncu Ronaldo’yu transfer etmek için uğraşıyordu. Bu transfer girişimi iki takım arasında büyük gerginliğe yol açmış, karşılıklı hakarete varan sözler sarf edilmişti. Transfer spekülasyonlarına bir son vermek isteyen Real Madrid başkanı Roman Calderon, Manchester United’ın Ronaldo’yu satmak istemediği sürece, oyuncuya bir daha teklif götürmeyeceklerini belirtti.

  Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Calderon “Bu konuda artık konuşmak istemiyorum. Bizden bir daha Ronaldo için bir teklif duymayacaksınız. Geçen sene Manchester’a teklifimizi yaptık. Oyuncuyu satmak istemediklerini belirttiler. Bunun üzerine basında çıkanın tersine yeni teklifler sunmadık.” dedi.

  Genç oyuncunun Manchester’da kalmak istemesine saygı duyduğunu ifade eden Calderon “Bence Ronaldo sadece Ocak ayında değil hiçbir zaman takımından ayrılmak istemiyor.” dedi. Mancheter gibi iyi ilişkiler içinde oldukları bir kulübü böyle transfer teklifleriyle rahatsız etmeyeceklerini belirten Calderon “Sadece Manchester oyuncuyu satmak isterse devreye gireriz.” dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Real Madrid Ronaldodan Forum Tarih
Hamit Altıntop Real Madrid'de Spor Haberleri 19 Mayıs 2011
Real Madrid Barcelona 27 nisan 2011 Dunyadan Futbol 27 Nisan 2011
Real Madrid Takımı Resimleri Spor ve Sporcu Resimleri 30 Ocak 2011
Barcelona Real Madrid şifresiz izle 29 kasım Spor Haberleri 29 Kasım 2010
Barcelona Real Madrid NTV şifresi Spor Haberleri 29 Kasım 2010

Bu Sayfayı Paylaş