Rapid Uploader 1.2 Download

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Rapid Uploader 1.2 Download konusu Rapid Uploader 1.2 Download

  Tanıtım:
  RapidShare Uploader, dünyanın en büyük paylaşım sitesi olan RapidShare'ye dosya yüklemeyi (upload) basitleştiren ücretsiz bir yazılımdır. Premium ve ücretsiz hesapların yanı sıra koleksiyoncu hesapları da destekleyen yazılım, işlevsel olmasının yanı sıra basit arayüzü sayesinde oldukça kullanışlıdır.

  Dosyalarınızın yüklenmesini oldukça basit kılan Rapid Uploader ile "Upload" sekmesini açtıktan sonra yüklemek istediğiniz dosyayı veya dosyaları listeye sürükleyip bırakabileceğiniz gibi alternatif olarak "Add" tuşuna tıklayıp dosya seçimi yapabilmeniz de mümkündür.

  Dosya seçimi yaptıktan sonra yükleme işlemini başlatmak için "Upload" tuşuna tıklamanız yeterlidir. Yükleme işlemi sona erdiğinde yüklenen tüm dosyaları belleğinde depolayan yazılım, size bu belleği düzenleme, metin dosyasına kaydetme, kopyalama veya silme gibi imkanlar sunabildiği gibi yazılımın ayarlarından bu özellikleri aktif/pasif hale getirebilme olanağı da sağlamaktadır.

  Yazılımın belleğinde depolanan innDirme bağlantıları, yükleme tarihi, zamanı ve dosyanın adı ile boyutu gibi detaylı bilgiler tüm yüklemeler için "History" sekmesinde görüntülenebilmektedir. Yükleme bilgilerinin depolanmasını yazılımın ayarlarından devre dışı bırakabilme olanağınız da mevcuttur.

  Premium ve koleksiyoncu hesabına program ayarlarındaki "Login" sekmesinden kullanıcı adı ve parolayla giriş yapılabileceği gibi, "Connection" ve "Proxy" sekmelerinden bağlantı ve vekil sunucu ayarları da yapılabilmektedir. Ayrıca "Display" sekmesinden ise yazılımın şeffaflığı ayarlanabilmektedir.

  Yükleme işlemi tamamlandığında isteğe bağlı olarak yazılımın sizi sesli bir şekilde uyarabilmesinin yanı sıra sistem tepsisinin üzerinde yükleme işleminin tamamlandığını bildirilebilme özelliği de mevcuttur. Bunların dışında yükleme işleminin otomatik olarak başlatılmasına da izin verilebilmektedir.

  Sürüm : 1.2

  Boyut : 483 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP

  Üretici Firma : Rapidshare

  [​IMG]

  Rapid Uploader 1.2
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Rapid Uploader Download Forum Tarih
Rapid Uploader 1.99956 İndir Q-R 2 Temmuz 2009
Rapid Uploader Kullanimi Resimli Anlatım Resimli Program Anlatımı 29 Kasım 2008
Rapidshare Uploader indir Q-R 16 Eylül 2008
Rapid File Renamer Aynı Anda Birçok Dosyanın Adını Değiştiren Program Q-R 19 Ekim 2010
RapidShare Downloader 4.21 İndir Q-R 1 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş