Ramazan Sömürücüsü Coca-Cola'ya HAYIR!!!

'Konu Dışı Başlıklar' forumunda sleza tarafından 27 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. sleza

  sleza Üye

  Ramazan Sömürücüsü Coca-Cola'ya HAYIR!!! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ramazan sömürücülerine boykot çağrısı resim30929_2.jpg  Kapitalizmin ve Amerikan emperyalizminin simgesi olan Coca Cola, gelirinin büyük kısmını siyonist İsrail ordusuna bağışlarken, Ramazan ayı boyunca Müslüman ülkelerde kutu ve şişelerinde Ay-Yıldız kullanacak  Kapitalizmin ve Amerikan emperyalizminin simgesi olan Coca Cola, gelirinin büyük kısmını siyonist İsrail ordusuna bağışlarken, Ramazan ayı boyunca Müslüman ülkelerde kutu ve şişelerinde Ay-Yıldız kullanacak. Bir taraftan Ortadoğu’da akıtılan kana ortak olurken, bir taraftan ise Müslüman ülkelerde satışını artırabilmek için senaryolar üreten Coca Cola, sömürüde sınır tanımıyor.

  “CEPHANELERİNE ASLA DESTEK OLMAYALIM”
  Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Nazım Kaya, “Ramazan sofralarımızda dinî ibadetimizi yerine getirirken sakın ola emperyalistlerin cephanelerine destek olmayalım. Irak, Filistin ve Afganistan’ı unutmayalım. Filistin’de çocuklarımız yediğimiz, tükettiğimiz birçok gıdanın rengini bile unutmuşken, bizler onlara zulüm olarak geri dönecek ürünlere sarılmayalım” uyarısında bulundu.

  KENDİ çIKARLARI UĞRUNA İNSANLIĞI HİÇE SAYIYORLAR
  Ramazan ayında bünyelerinde mescit bulunmazken, Ramazan’ın bereketinden fayda sağlamaya çalışan insan avcısı marketler için ise Kaya, “Bize değer vermeyip ibadet etmemiz için 10 metrekare yeri bizden esirgeyenlere, gidip mübarek ayda alışverişlerimiz ile destek olmayalım. Kendi çıkarları için insanlık onurunu hiçe sayanların ürünleri ile oruç açmayalım” dedi.
   

  1 kişi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş