Rakip oldular!

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Rakip oldular!


Beşiktaş'ın efsane isimleri Metin, Ali ve Feyyaz yıllarca Siyah-Beyazlı formayla rakiplerin kabusu oldular. 31 Ocak'taki kongrede ise farklı isimler için yarışacaklar.

Beşiktaş’ta sembol oldular, efsaneler arasına isimlerini yazdırdılar... Üst üste yaşanan şampiyonluklarda emeği geçen Metin, Ali, Feyyaz üçlüsü kongrede ise birbirlerine rakip olacaklar. Önce, bir dönem Siyah-Beyazlı takımın menacerliğini yapan Ali Gültiken, Murat Aksu’yla anlaşmaya vardı. Aksu da, seçilmesi durumunda Gültiken’i futbolun başına getireceğini açıkladı ve birlikte çalışmaya başladılar.
Önceki gün de ilginç bir gelişme yaşandı. Milli takımda Fatih Terim’in yardımcılığını yapan Metin Tekin, Başkan Yıldırım Demirören’le el sıkıştı. Başkan göreve devam ederse, futbolun idari bölümünün başına Tekin’i geçirecek ve tam yetki verecek. Ayrıca bu çalışmaların doğrultusunda Feyyaz Uçar da bu oluşumun içerisinde yer alıp, teknik heyette bulunacak. Bilindiği gibi Feyyaz Uçar, 100. yılda Lucescu’nun yardımcılığını yapıyordu.

Orhan Yıldırım
Fanatik
 

Üst