Rainbow Six Vegas 2 - Türkçe Yama 1.0 İndir Download Yükle

'Oyun Yamaları İndir' forumunda Siraç tarafından 27 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Rainbow Six Vegas 2 - Türkçe Yama 1.0 İndir Download Yükle konusu Rainbow Six Vegas 2 - Türkçe Yama 1.0

  Boyut : 321 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : EDELYE © TURKISHE

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 oyunu için hazırlanan bu Türkçe yama ile oyunu Türkçe oynayabilirsiniz. Size sadece innDireceğiniz paket içindeki yamayı oyunun ana klasörüne kurmak kalıyor.

  Bu çeviri ile oyundaki görevler, ipuçları, menüler Türkçeye çevrilmistir ve oyunu %80 düzeyinde Türkçe oynayabilirsiniz.

  Yamanın yeni sürümünde oyunda %99 Türkçe çeviri uygulanacaktır. Çalışmayı takip etmek için üretici sitesine gözatabilirsiniz.

  Oyun Hakkında:
  Teröristler Amerikanın Vegas eyaletine saldırmaktadır. Resmi güvenlik güçleri buna karşı koymak için uğraşsada bu teröristlere karşı koyabilen özel bir ekibe ihtiyaç vardır.

  Biz oyuna işte tam burada devreye giriyoruz. Oyuna başladığınızda özel bir eğitim bölümü bulunmuyor. Oyunda başladığınız ilk görevden itibaren oyundaki fonksiyonları ilk kullanacağınız noktalarda oyun size yardım ipuçlarını sunuyor ve oyunu bu şekilde öğreniyorsunuz.

  Oyun sadece tek oyuncu hikayeden mevcut değil. En önemli özelliği hikaye modunu arkadaşlarınız ile toplanıp oynayabiliyor olmanız. Ayrıca çok oyuncu haritalarda terörist avı modu ile o mekanda bulunan belli sayıda teröristi avlıyorsunuz.

  Oyun hakkında detaylı bilgi almak, resmi güncelleme paketleri ve özel eklentileri innDirmek için BURADAN oyunun resmi sitesine bağlanabilirsiniz.


  Rainbow Six Vegas 2 - Türkçe Yama 1.0
   

Bu Sayfayı Paylaş