Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on Download

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 18 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on Download konusu Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on Download

  Tanıtım:
  Ultima Online, Knight Online, Silkroad Online gibi oyunlardan hoşlanan ve farklı oyunlar arayışında olan biri iseniz Ragnarok Online tam size göre. Son zamanlarda oyuncu kitlesi tüm Dünya çapında hızla artışta olan ve oynayanları tarafından çok beğenilen bu oyun, diğer ünlü FRP oyunlarına göre nispeten daha az bir sistemle de iyi oynanabiliyor. Oyunun Türkçe dil seçeneğinin bulunması da cabası. İnnDirdiğinize pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

  Ragnarok, ismi İskandinav mitolojisinde "Son gün" anlamına gelen bir FRP oyunudur. Ragnarok Online binlerce insan tarafından aynı anda oynanabilmektedir ve oyundaki Dünya siz oynasanız da oynamasanız da sürekli değişmektedir. İşte bu yüzden her an bir sürü keşfedilmeyi bekleyen canlı veya cansız varlıklar sizi bekliyor olacaktır. Oyunu dışında, Japonya'da 26 bölümden oluşan anime serisi çıkmıştır.

  Oyunda karakterinizin özelliklerini belirtecek statlar vardır. Bunlar: STR (Strength) yani güç; saldırı gücünüzü ve taşıyabileceğiniz en yüksek ağırlığı etkiler. AGI (Agility) yani çeviklik; saldırı ve kaçış hızınızı etkiler. VIT (Vitality) yani dayanma gücü; HP miktarınızı, aldığınız hasarı (sihir olmadan), HP iyileşme hızınızı etkiler. INT (Intelligence) yani zekâ; büyüyle saldırı gücünüzü ve sihirsel yetenekleri iyileştirmeyi etkiler. DEX (Dexterity) yani ustalık; dikkat oranı ve silah hasarını etkiler. LUK (Luck) yani şans; kritik atak oranını ve mükemmel kaçışı etkiler.

  HP(Hit Point) ve SP(Spell Point) olarak karakterinizin 2 sağlığı vardır. HP dayanıklılığı, SP ise büyü yapabilmeyi ifade eder. HP ve SP miktarınızı sol üstte bulunan Temel Bilgi penceresinden ya da karakterinizin altında gözüken 2 çubuktan görebilirsiniz (HP için yeşil, SP için mavi çubuk).

  Oyuna başladığınızda Novice (Çaylak) olarak başlarsınız. 10 meslek seviyesi boyunca, oyun içinde temel yapacağınız pasif yetenekleri alırsınız. 10 seviyenin sonunda, mesleğinize karar verirsiniz. Oyunda 6 temel meslek vardır. Bunlar: Archer (Okçu), Acolyte (Rahip Yardımcısı), Merchant (Tüccar), Mage (Büyücü), Swordman (Kılıçlı Muharip) ve Thief (Hırsız). Herhangi birini seçip meslek seviyesi 40 ya da üzeri olduğunuzda 2. mesleklere geçiş yapabilirsiniz. Seçtiğiniz mesleğe göre dallara ayrılırsınız.

  Seviyeniz 99 olunca, gelişmiş mesleklere geçebilirsiniz. Gelişmiş meslekler normal mesleklerin kendi yetenekleri dışında daha güçlü yeteneklere sahiptirler ve HP/SP'leri %30 daha fazladır.

  “Ragnarok Online Add-On” un “Ragnarok Online Ep:11.3 Noghalt Full” dan farkını sorarsanız, "Ragnarok Online Ep:11.3 Full” adından da anlaşılabileceği gibi oyunun en son çıkan ve tüm güncellemeleri içeren, kendi başına olduğu zaman başka eklentiye ihtiyaç duymayan, oyunun tam versiyonudur. Ragnarok Online Noghalt Add-on ise, oyunun sisteminizde bulunan sürümü üstüne kurulan ve son güncellemeleri içersinde barındıran, oyunu oynayabilmeniz için şart bir eklentidir.

  Eğer oyunun CD’sine sahipseniz bu eklentiyi innDirmeniz önerilir. Eğer Ragnarok Online’in CD’sine sahip değilseniz, bu eklenti yerine ‘Ragnarok Online Episode : 11.3 Full’ (Bu da innDir.com'da mevcuttur, linki aşağıdadır) sürümünü innDirmeniz tavsiye edilir. (Ragnarok Online Add-on tek başına çalışmaz.) Oyunun tam sürümünü innDirdikten sonra tekrar bu eklentiyi innDirmeniz gerekmez. Oyunun tamamını (Ragnarok Online Episode : 11.3 Full) indirmek için tıklayınız.


  Sürüm : Ep:11.3 Add-on

  Boyut : 37 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : euRO: European Ragnarok Online


  [​IMG]


  Ragnarok Online Ep:11.3 Add-on
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Ragnarok Online Download Forum Tarih
Ragnarok Online Ep:12.1 Download Ücretsiz Oyunlar (Free) 18 Ocak 2009
Ragnarok Online Ep:12.1 Add-on Download Ücretsiz Oyunlar (Free) 18 Ocak 2009
Ragnarok Online Ep:11.3 Download Ücretsiz Oyunlar (Free) 18 Ocak 2009
Ragnarok Online Oyunu Oyunların Tam Çözümü 9 Eylül 2011
Ragnarok Battle Offline Oyunun Hilesi Oyun Hileleri 28 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş