Radmin 3.2

'Q-R' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Radmin 3.2 konusu Radmin 3.2

  Tanıtım:
  Radmin, uzaktan kontrol, Çağrı Merkezi bileşenleri ve ağ gözetimi özelliklerini entegre tek bir envanter içinde kombine eden, günümüzde mevcut performansı en hızlı ve sağlam güvenlik araçlarına sahip olan, ödül kazanmış bir uzaktan kontrol yazılımıdır.

  Radmin, ödül kazanmış bir güvenli uzak kontrol yazılımı olup, uzaktaki bir bilgisayardayken, sanki o bilgisayarın önünde oturuyormuşcasına çalışmanızı sağlar. Bu program, mükemmel bir uzaktan erişim çözümüdür. Aynı bilgisayara çeşitli yerlerden ulaşabilir; gelişmiş dosya transferi, uzaktan kapatma, Telnet, OS-bütünleşik NT korumalı sistem desteği ve diğer özellikleri kullanabilirsiniz. Radmin, hız, güvenilirlik ve güvenlikte tüm diğer uzaktan kontrollerden daha üstün performansa sahiptir.

  Radmin ile yapabilecekleriniz :

  Uzaktan PC erişimi ya da uzaktan kontrol
  Sistem yönetimi ve ağ işletimi
  Çağrı Merkezi hizmeti (müşterilerinize uzaktan destek verin)
  Uzaktan çalışma (ofis bilgisayarınıza evden ulaşın)
  Uzak lokasyonlara ya da uzak lokasyonlardan dosya transferi

  Daha detaylı tanıtım için lütfen yazının devamını okuyunuz...

  Windows Vista ile Tam Uyum :

  Radmin 3.2’in, Kullanıcı Hesabı Kontrolü ve Hızlı Kullanıcı Anahtarlaması özelliklerini kapsayan, tam Windows Vista 32-bit ve 64-bit desteği vardır. Radmin Server 3.2, Windows Vista/XP/2008/2003/2000 (32-bit) ve Windows Vista/XP/2008/2003 (64-bit) işletim sistemlerini destekler. Radmin Viewer 3.2, Windows Vista/XP/2008/2003/2000/ME/98/95/NT4.0 (32-bit) ve Windows Vista/XP/2008/2003 (64-bit) işletim sistemlerini destekler.

  En Yüksek Hızda Çalışma :

  Radmin, mevcut olan en hızlı uzaktan kontrol yazılımıdır. Modemler gibi düşük bant genişliğindeki bağlantılar için optimize edilmiştir. Görüntü tazelenme oranı, modem aracılığı ile bağlanırken saniyede 5-10 güncellemeyi bulur. Eğer bir LAN’a bağlıysanız, uzaktaki bilgisayardan, saniyede 100 ekran güncellemesinin üstüne ulaşan gerçek zamanlı bir hızda çalışabilirsiniz.

  En Yüksek Güvenlik Seviyesi :

  Radmin, her bağlantı için gelişigüzel oluşturulmuş anahtarlarla 256-Bit AES güçlü şifrelemesi kullanılarak, tüm bilgiler, ekran görüntüleri, fare hareketleri ve klavye sinyallerinin şifrelendiği bir şifreleme modunda çalışır. Kullanıcı doğrulaması için Radmin, hem Active Directory ve Kerberos desteğiyle Windows korumasını, hem de bireysel kullanıcı yetkileri ve güvenli giriş/parola doğrulamalarıyla kendi güvenliğini kullanır. Radmin güvenliği, 2048-bit anahtar ölçüsü yerine Diffie-Hellman temelli anahtar kullanır. Ek IP filitreleri, açık ana bilgisayar ve ağlara erişimi sınırlar.

  Yazılı ve Sesli Sohbet :

  Radmin 3 sürümünde yeni olan Yazılı sohbet, Sesli sohbet ve Mesaj gönderim modlarının tümü, bağlandığınız uzaktaki bilgisayarı çalıştıran kişiyle iletişim kurmanıza yardımcı olmak için geliştirildi.

  Kullanım Kolaylığı :

  Radmin’i öğrenmek ve kullanmak çok kolaydır. Kullanıcılarımızın çoğunluğu, Radmin’in en önemli avantajının kolaylığı olduğu konusunda hemfikirdir. Tüm kullanıcı raporlarına göre, programın kullanımı çok kolay ve arayüz anlaşılırdır. Sistem kaynaklarını efektif kullanmayan yazılımlara benzemeyen Radmin’de, çalışmayı güçleştiren, öğrenmesi zor yada performansı aksatan gereksiz “katma değerli” özellikler yoktur.

  "Delta Kopyalama" Özelliği ile Güvenli "Sürükle ve Bırak" Dosya Transferi :


  Radmin ile herhangi bir dosyayı, Explorer benzeri arayüz aracılığı ile, şifreleme modunda, uzaktaki bir bilgisayardan ya da uzaktaki bir bilgisayara sürükleyip bırakabilirsiniz. Radmin’in dosyaları kopyalarken kullandığı bir özelliği vardır ki bu sadece her iki makinada farklı olan dosyayı güncellemeye izin verir. Bu özelliğe, sadece dosyaların farkı ('delta') kopyalandığı için, "Delta Kopyalama" adı verilmiştir. Bu, ağ arızasında en baştan itibaren değil de, arızanın ortaya çıktığı yerden kopyalama işleminin devam etmesine izin verir. Uzaktaki bir makinadan ya da uzaktaki bir makinaya herhangi bir dosya kopyalandığı anda bu özellik otomatik olarak kullanılır.

  Çoklu Bağlantı Desteği :


  Radmin, uzaktaki aynı ekrana eş zamanlı farklı bağlantıları destekler. Bunun anlamı şudur: Dostlarınızı ya da iş arkadaşlarınızı ekranınızı uzaktan görmeleri için davet edebilirsiniz (uzaktan konferans için çok kullanışlıdır) veya uzaktaki farklı ekranları kendi bilgisayar ekranınızdan görebilir ya da kontrol edebilirsiniz (uzaktan çağrı merkezi ya da öğretim için çok kullanışlıdır).

  E-posta ile Ücretsiz Teknik Destek :


  Famatech, kayıtlı müşterilerine e-posta ile ÜCRETSİZ teknik destek vermektedir.

  Diğer Özellikler :

  * Windows Vista ve Windows XP çoklu kullanıcı sürümleri ile tam uyum. YENİ!
  * Radmin Viewer ,Wine (Linux yüklü makinalardan uzaktan kontrol) ile uyumludur. YENİ!
  * Çoklu monitör desteği. YENİ!
  * Uzaktaki görüntüleri 2, 4, 16, 256, 65 bin ya da 16 milyon renkte aktarım. YENİ!
  * Yüksek çözünürlük modları (maksimum görüntü çözünürlüğü limiti yoktur).
  * Uzak bilgisayardaki hareketli ve alpha-blended işaretçilere tam görüntü desteği. YENİ!
  * Shutdown bağlantı modu.
  * Telnet erişimi.
  * Tek bir servis gibi çalışan Radmin Server.
  * Radmin bağlantıları için, explorer-benzeri bir arayüz, klasörler ve sürükle bırak desteğiyle sınırsız adres defteri. YENİ!
  * Evrensel kod desteğiyle çift yönlü pano aktarımı.
  * Çalışır durumdaki Radmin Server’ları bulma taraması. YENİ!
  * Radmin Server 2.x ile uyumluluk.
  * Uzaktaki ekranlar, tek bir pencere içinde ya da düzgün ölçeklendirmeyle tam ekranda orjinal görünüş oranında görüntülenebilir. YENİ!
  * Tekerlekli fare desteği. YENİ!
  * Adres defteri kayıtlarında listelenen masa üstlerine, sözkonusu adres defteri kayıtlarından kısayollar.
  * Özel tuşa basma işlemi ve opsiyonel tam klavye kontrolü. YENİ!
  * Sadece açık ana bilgisayar ve ağlardan erişime izin veren IP filitresi.
  * DNS adı ve günlük dosyasına eklenen kullanıcı ismi bilgisi. YENİ!
  * Ardarda beş yanlış parolada güvenlik gecikmesi.
  * Çoklu dil kullanıcı arayüzü ve yerleşik yardım.

  Lisans & Ücret :
  Radmin Remote Control programı 30 günlük deneme kullanımı süresi ile serbestçe kullanılabilmektedir. Fakat deneme süreniz bittiğinde aşağıdaki detaylara göre satın alabilirsiniz.

  Radmin tek-lisanslar’ını ya da çoklu-lisans paketleri’ni online sipariş edebilirsiniz. Başlıca kredi kartlarının tümü, banka havalesi ve çekle ödeme kabul edilmektedir.

  Radmin 3 Remote Control, iki ayrı modülden oluşur: Radmin Server 3 (uzaktaki bilgisayarda kurulması gerekir) ve Radmin Viewer 3 (yerel bilgisayarda kurulması gerekir). Sadece Radmin Server 3 lisanslıdır. Radmin Viewer 3 ücretsizdir ve her sayıdaki bilgisayarda kullanılabilir.

  1 Uzak Bilgisayara bağlanmak için gereken lisansı 49 Usd. ödeyerek alabilir veya diğer lisans tipleri hakkında detaylı bilgiyi bu adresten alabilirsiniz.

  Radmin 3 Ekran Resimleri :
  Bu sayfadan detaylı ekran çıktılarına bakabilirsiniz.

  Radmin 3'ün Güvenliğiyle ilgili detaylı bilgi almak isteyenlere üreticinin bu sayfasındaki yazıyı okuyabilirler.

  Sürüm : 3.2

  Boyut : 8.99 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Famatech

  [​IMG]


  Radmin 3.2
   

Bu Sayfayı Paylaş