rüyada gelin görmek ne anlama gelir

'Rüya Tabirleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  rüyada gelin görmek ne anlama gelir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada gelin görmek ne anlama gelir


  Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel Günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

  Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

  Garip olaylar, hayatınızda olumlu veya olumsuz değişikliklere neden olacak. Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.

  Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

  Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumdur. Gelin kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise hemen evlenir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutluluğa, yırtık yada kirliyse sonu belli olmayan evliliğe işarettir.

  Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumdur. Gelin kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise hemen evlenir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - rüyada gelin görmek Forum Tarih
Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 29 Mart 2012
Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Geliyor? Rüya Tabirleri 14 Eylül 2011
Rüyada gelinlik görmek Rüya Tabirleri 16 Mayıs 2011
Rüyada Gelincik görmek Rüya Tabirleri 16 Mayıs 2011
rüyada gelinlik giymek görmek Rüya Tabirleri 15 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş