Rüyada dalgıç görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 1 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Rüyada dalgıç görmek konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada dalgıç görmek ne anlama gelir?
  Rüyada dalgıç olmak ne anlama gelir?
  Rüyada denize dalmak ne anlama gelir?


  Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder.

  Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya delalet eder. Rüyasında kişi kendisini dalgıç olarak görmüşse, kendisi ile uğraşanlar, güçlükler vardır ve bu koşullar kişiyi zorlamaktadır.
  Rüyada dalgıç görmek mal, mülk olarak yorumlanır. Rüyasinda bir dalgiç elbisesi giyerek denize daldigini gör-mek, büyük bir servete kavusacagina veya bir hükümet adamindan bir hayir gelecegine; eger tüccar ise kazanacagina, hasta ise yakinda iyilesecegine isarettir.

  Üzerinde dalgıç elbisesi oldugu halde sokakta gezdigini veya evinde dolastigini görmek, o yer hal-ki arasinda veya aile içinde sevilen bir kisi olacagina, üzerindeki dalgiç elbisesini çikarip denize öyle girdigini görmek, bulundugu mevkiden daha üst bir yere gelecegine delalet eder.

  Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen dalgıç, devlet baskanidir. inci çikarmak için denize daldigini gören kimse, devlet hizmeüne girer.

  Dalgıcı görmek, mürşidlerin gidisatlarina uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkin önderi olan büyük bir alime isarettir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Rüyada dalgıç görmek Forum Tarih
Peygamberimizi rüyada görmek ne anlama gelir Rüya Tabirleri 21 Nisan 2014
Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 19 Ağustos 2013
Rüyada Ezan Okumak Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 17 Temmuz 2013
Rüyada Kurban Keserken Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 20 Eylül 2012
Rüyada Ağaç Kökü Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 20 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş