Rüyada beyaz saç görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Rüyada beyaz saç görmek konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada beyaz saç görmek

  Rüyada saç görmek, Rüyada çok güzel saçlara sahip olduğunu görmek; hayat boyu sürecek bir hastalığa, rüyada Saç Dökülmesigörmek, sağlığın bozulmasına ve mevkinin düşmesine işarettir.

  Rüyada saçların kesilmesi, iftiraya uğramaya, rüyada saç yolmak, iş hayatında itibarınızın artacağına, bir kadının kendi saçlarını kestiğini görmesi, evli ise kocasının öleceğine yada boşanacağına, saçlarını uzamış görmek; çocuk sahibi olmaya, saçların döküldüğünü görmek; üzüntü ve sıkıntıya düşmeye, saçının ağardığını görmek; erkek için itibar ve kazancın artmasına, kadın için uzun ve ızdıraplı bir hastalığa, saç ve sakalın tamamen ağardığını görmek; fakirliğe düşmeye işarettir.

  Rüyasında saçlarının gür, temiz ve taranmış olduğunu gören kadın veya erkek sevinir, neşelenir. Saçlarını kestiren kadın özel hayatıyla ilgili değişiklik yapar. Saçlarını kazıtan erkek iş hayatıyla ilgili bir durumdan dolayı sıkılır.

  Rüyada saçlarının uzadığını görmek, mal ve uzun ömre delâlet
  eder.

  rüyada Saçlarını kıvırcık halde görmek, izzet ve yüksekliğe işarettir.

  Bir kadının rüyada saçını siyah görmesi, efendisinin doğru, sağlam ve temiz olacağına işarettir.

  Rüyada Saçının döküldüğünü görmek, mal ve eşya kaybı ile tabir olunur.  Rüyada Saç ağarması


  Rüyada sac agarmak, gencler icin vakara isarettir. bazi tabirciler, ömrün uzun olmasina, bazdan da zayifliga isarettir, demislerdir. aklik sakal ve basin tümünde olursa, fakirlige isarettir. bir kimse sacinin bir kisminin agardigini görse vakar ve ciddiyetinin cok iyi olduguna, basi agaranin hanimi hamile ise, bir erkek cocugunun olacagina isarettir. bir kimse sakalinda beyaz tüyleri yoldugunu veya bu tüyleri kestigini görse, o adam ihtiyarlara hürmet eder. kadin rüyada basinin agardigini görse, kocasi günahkardir. bazi tabirciler bas agarmasi, kaybolmus bir kimsenin veya misafirin gelmesidir, demislerdir. vücut killarinin agardigini gören zengin ise, malinin gidecegine, fakir ise, ödenmesi güc olan borca isarettir. taninmayan bir kadinin sacinin agarmasi, hububal kurutmaya, Askerin tümünün basinin agarmasi, zaaf ve firara isarettir. hasta kimsenin basindaki saclarinin agarmasi ise, ölüm ve kefene isarettir. korkan kimse icin sac agarmasi, hakim, melikten veya devlet baskanindan kurtulmaya isarettir. bazi tabirciler, kadinin sacinin agarmasini görmek, kocasi veya kocasinin akrabalari tarafindan cirkin söz isitecegine, bazen de, bosanmaya isarettir, demislerdir. cünkü erkekler kadinin sacinin agarmasini, hos görmezler. saci ak bir kimse, rüyada sacinin daha fazla agarmis oldugunu, fakat bunlarin icinde siyah tüylerin de bulundugunu görse, olgunluga isarettir. sacinin tamamen agardigini gören kimse, amirinden veya büyügünden hos olmayan bir tavir görür yada azar isitir. rüyada gögüs kilinin beyaz oldugunu gören kimsenin, yemegi kokar. bir kimse rüyada sakalinin beyaz ve berrak oldugunu görse, izzet, rütbe ve söhrete nail olur. ibn-i sirin (r.a.) hazretleri saci henüz agarmamis kimsenin rüyada sacinin agarmasini 1yi görmemistir. o, "sac agarmasi malin azalmasidir" derdi. sacindan agarmis bulunan tüyleri yoldugunu gören kimse, muhalefette bulunur, ihtiyarlara, saygi göstermez.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Rüyada beyaz saç Forum Tarih
Rüyada Saçın Beyazlaması Görmek Ne Anlama Geliyor ? Rüya Tabirleri 14 Aralık 2010
Rüyada Beyaz Gül Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 11 Nisan 2012
Rüyada Beyaz At Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 22 Kasım 2011
Rüyada Beyaz Elbise Giymek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 21 Kasım 2011
Rüyada Beyaz Elbise Giymek Ne Anlama Geliyor? Rüya Tabirleri 14 Eylül 2011

Bu Sayfayı Paylaş