Rüya

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 24 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Rüya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tanımıyorum seni, tanımak konuşmak değil di mi?

  Şuan şaşkınlıklar içerisindeyim. Seni gördüm düşümde, güzeldi. Buraya gelmiştin. Orası neresi diye soma ben de bilmiyorum çünkü! Cıvıl cıvıldı etraf, hava yaz’dı. Önce ben seni farkettim, beni görebilmen için yakınlarına geldim. Sonra neden uğraşıyorum ki diye söylendim kendime ve vazgeçtim. Yanımda eski bir dostum vardı, yüzü yoktu. Göremedim ama eski dostummuş işte, rüyaaa ! Konuşup, gülüşüyoruz hava tam bir yaz havası, etraf cıvıl cıvıl. Gülüşürken, gözlerimi gelişi güzel çeviriyorum etrafa, gözlerinle çarpışıyor, bakışlarımız birleşiyor, gülüyorsun bana. Tanımıyorsun ki, Konuşmak tanımak değil di mi!!!
  Bende gülümsüyorum sana, kızarıyor yüzüm başımı yere eğiyorum. Yanıma geliyorsun tam konuşucaksın ki, yatağımda dönüyorum sağ tarafıma,bilincim hafif açılıyor ama hemen uyumak istiyorum; devam etmek için rüyaya. Gözlerimi hiç açmadan tekrar dalıyorum uykuya. Bakıştığımız andan başlıyor rüya, bu sefer gelmiyorsun. Hani gelmek isteyipte cesaret edemeyen insanlar gibi…aynen öyle duruyorsun. Saatim çalıyor, azıcık daha uyuyayım diyorum belki gelirsin…

  Gelmiyorsun, kalkıyorum. Tanımıyorum seni, konuşmak tanımak değil di mi? Ama bakışını unutmuyorum. Gözlerini biliyor muyum ki?
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Rüya Forum Tarih
Dünyadaki doğal dengeyi nasıl koruyabiliriz kısaca Doğa ve Bitkiler 28 Ocak 2017
Çevreyi koruyan sivil toplum kuruluşları ve görevleri nedir kısaca Sorular ve Cevaplar 24 Ocak 2017
Tüketicilerin haklarını koruyan kurumlar ve kuruluşlar Tüketici Şikayetleri 7 Şubat 2015
Peygamberimizi rüyada görmek ne anlama gelir Rüya Tabirleri 21 Nisan 2014
Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 19 Ağustos 2013

Bu Sayfayı Paylaş