PS3’çüler için Geri Sayım Sona Erdi

'Ps2 Ps3 Ve Tüm Oyun Konsolları' forumunda Dine tarafından 22 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  PS3’çüler için Geri Sayım Sona Erdi konusu
  PS3’çüler için Geri Sayım Sona Erdi
  Sony’nin, Resistance ve Killzone 2’den sonra FPS alanında en iddialı oyunu ve 256 oyuncuya kadar destek veren dev online aksiyon platformu olan MAG, Şubat’ta PlayStation®3 sahipleriyle buluşuyor. Şimdiye kadar emsali görülmemiş bir çoklu oyuncu deneyimi yaşamak isteyen herkes, standartların yeniden belirlendiği bu dünya için savaşıyor.

  Sony Computer Entertainment Europe, bugüne kadar piyasaya sürülmüş tüm oyun sistemleri arasında en geniş ve en büyük online platform olan MAG™’ı, PlayStation®3 (PS3™) sahipleriyle buluşturuyor. MAG, oyuncuları alıp, hükümetlerin bazı işlerini Özel Askeri Birlikler’e yaptırdığı ve bu zamana kadar benzeri görülmemiş bir dünyaya götürüyor.
  Birlikler, hükümeti korurken,
  aynı zamanda kendi aralarında da
  son derece stratejik ve zorlu
  bir mücadele veriyor.
  256 oyuncunun, aynı anda online
  olarak savaş verdiği bu dünya,
  aksiyonun, taktiklerin ve
  takımdaşlığın sonuna kadar yaşandığı,
  en iyilerin zafere ulaştığı
  MAG dünyasının ayrıcalığını
  PlayStation®3 (PS3™)
  sahipleri yaşayabiliyor.
  [​IMG]  Bana birliğini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim:

  Oyuncuların ilk zorlu işi, özel askeri birlik seçimi ile başlıyor. 2025’te dünya barış içinde ama özel askeri birliklerin büyük mücadelesine sahne olan çetin bir savaş devam ediyor. Oyuncuların, bu birlikler arasından yüksek teknolojili Raven’e mi, eski askerlerin oluşturduğu Valor’e mi yoksa geleneksel olmadığı kadar tehditkâr olan S.V.E.R’ye mi katılacağı çok önemli. Her bir grubun, kendine özgü dövüş stilleri, silahları ve görünümleri bulunuyor. Oyuncular da kendilerini, bunlar arasından hangisine daha yakın hissediyorlarsa onu seçiyor.

  MAG dünyasına hoş geldiniz:

  Birlik seçimini takiben oyuncu, önce 8 kişilik bir takıma katılıyor. Her oyunda, kendini biraz daha kanıtlıyor ve kariyerini nasıl şekillendireceğine aslında kendi karar veriyor. En zorlu koşullarda yeteneklerini keşfediyor. Bu yetenekler doktor, gözcü, keskin nişancı veya diğer meslek gruplarında uzmanlaşmasına olanak sağlıyor. Böylece sırasıyla 32 askerden oluşan bir birliğin, daha sonra da 128 kişilik bir ordunun komutasını alabiliyor.

  MAG, bir oyundan çok daha fazlasını sunuyor:

  MAG, bir oyundan çok; oyuncunun, yeteneklerini geliştirdiği ve aslında bu gelişimin yönünü kendi belirlediği bir stratejik kariyer rehberi gibi. Her ne kadar emirleri, liderler de veriyor olsa, oyuncular kendi seçimleri ile bu dünyada var olmaya devam ediyor. Hangi Özel Askeri Birlik ile kardeşlik kuracak? Hangi alanda uzmanlaşacak? Hava saldırıları ve yoğun bombardıman altında kendini nasıl koruyacak? Oyuncular, tüm soruların cevaplarını, PS3’e özel tasarlanmış MAG dünyasında buluyor.
   
 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için teşekkürler
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş