Programmer's Notepad 2 2.0.8 Build 718 Download

'O-P' forumunda Siraç tarafından 28 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Programmer's Notepad 2 2.0.8 Build 718 Download konusu Programmer's Notepad 2 2.0.8 Build 718 Download

  Tanıtım:
  Programmer's Notepad; kod tabanlı programlama yapanlar için üretilmiş, kod anlama kabiliyeti güçlü bir metin editörüdür.

  Program kodlarında benzer kodları renklendirerek daha rahat çalışmanıza olanak veren bir program.
  Program kodlarında yazılım diline göre satır numaralandırma, özelleştirilebilir renklendirme özelliği sayesinde kodlar arasında kaybolmamanızı ve kafanızın karışmamasını sağlar.

  Program birçok faydalı ve güzel özelliğinin yanında çoğu metin editörü ve kelime işlemci programlarda olan Bul ve Değiştir tarzı işlemlerde de oldukça başarılı olmasıyla dikkat çekiyor.

  Aynı anda birden fazla programla, aynı ana program penceresinde ayrı tablarda çalışma özelliğini (Mozilla Firefox gibi) görmek için buraya tıklayınız.

  Programın Perl Kodlamalarında nasıl çalıştığına dair bir ekran çıktısı görmek için buraya tıklayınız.

  Perl Kodlama ekran çıktısı 2.resmi görmek için buraya tıklayınız.

  Diğer programlama dillerinden çalışma örnekleri ekran çıktıları için buraya tıklayınız.

  Eğer bir program yazarı iseniz, programda karşılaştığınız sorunların çözümünü aramak, bilgilerini paylaşan diğer programcıların yazılarını okumak ve birçok faydalı bilgiye ulaşmak için programın yazarının sitesinde açmış olduğu foruma gitmek isterseniz buraya tıklayınız.

  Lisans ve Kurallar :
  Bu program “AS IS” lisans kurallarına göre yapılmış olup kişisel kullanımlar için tamamen BEDAVADIR. Satılmaz, Bedava dağıtılabilir.
  Programcıya emeği karşılığında yardımda bulunmak isterseniz buraya tıklayarak açılacak sayfadan Paypal hesabınız aracılığıyla sizin belirlediğiniz bir miktarı göndererek yardımda bulunabilirsiniz.

  NOT : Sitemizde sizlere sunulan programın 2.0.6.1 versiyonu en son stabil yani hatalardan arındırılmış versiyonudur. Bu sürümün haricinde henüz deneme aşamasında olan 2.0.7.610 versiyonu da mevcuttur. Henüz bitirilmemiş olmasına rağmen denemek isterseniz buraya tıklayarak innDirebilirsiniz.

  ÖNEMLİ UYARI : Programı innDir linkine tıkladığınızda karşınıza bu programa sponsor olmuş, dünyanın çeşitli yerlerindeki uluslarası büyük firmaların sunucu adları liste halinde gelecektir. Gelen listede solda yaklaşık 14 sponsor resmi ve sağ taraflarında da mavi yazı ile yazılmış “Download” yani İnnDir linkini göreceksiniz. ******** yani konum kısımlarında da sunucuların bulundukları ülke ve şehirleri yazmaktadır. Bu listeden istediğiniz birinin yanındaki “Download” linkine tıkladığınızda ekran değişecek, gelen ekranda hiçbirşeye tıklamadan 5-6 saniye beklediğinizde işletim sisteminizin program kaydetme uyarı penceresi gelecektir. Eğer gelmiyorsa hemen o ekranın üst kısmındaki mavi yazı ile yazılmış uzun linke tıkladığınızda kaydetme penceresi gelecek ve kaydetmeye başlayabileceksiniz.
  Tavsiyem; HEAnet resmi ve yanında Dublin, Ireland (İrlanda’nın başkenti Dublin) yazan linktir. Oldukça hızlı bir sunucu olduğunu göreceksiniz.

  Sürüm : 2.0.8 Build 718

  Boyut : 1.71 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Simon Steele

  [​IMG]

  Programmer's Notepad 2 2.0.8 Build 718
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Programmer's Notepad Build Forum Tarih
Paper Notepads Vector Diğer Grafik Paylaşımları 22 Eylül 2010
Notepad++ 5.6.8 İndir M-N 6 Mart 2010
Finale NotePad 2010 İndir E-F 4 Kasım 2009
GridinSoft Notepad Pro 3.3.2.7 İndir G-H 17 Ekim 2009
Notepad Yazı Düzenleme Editörü M-N 4 Eylül 2009

Bu Sayfayı Paylaş