ProCon Latte 1.7.9.8 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 3 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ProCon Latte 1.7.9.8 İndir konusu ProCon Latte 1.7.9.8

  Boyut : 72 Kb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Corvineum

  [​IMG]

  Tanıtım:
  ProCon Latte, Firefox için geliştirilmiş filtreleme eklentisidir. Bu eklenti ile herhangi bir internet sayfasını belirlenen kelimelere göre filtreleebilirsiniz.

  Program kelime bazında filtreleme yapmaktadır ve belirlenen kelimeler girmiş olduğunuz internet sitesinde varsa sizi uyarmaktadır. Dilerseniz 'beyaz liste' oluşturarak veya güvendiğiniz internet sitelerini filtreleme dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca tek tıklama ile filtreyi devre dışı bırakabilir veya aktifleştirebilirsiniz.

  Kurulum:
  İnternetten kurulum: Firefox tarayıcısı ile indirme linkine tıkladığınızda adres çubuğunun altında uyarı satırı belirirse izin ver dedikten sonra açılan pencerede 5 saniyelik geri sayımı bekledikten sonra Şimdi kur tuşana tıklayınız.
  Bilgisayardan kurulum: Eğer farklı bir tarayıcı ile bilgisayarınıza indirdiğiniz eklentiyi daha sonradan bilgisayarınızdan kurmak isterseiniz Firefox tarayıcısını açtıktan sonra Dosya menüsünden Aç'a tıklayın ve eklentiyi bilgisayarınızdan seçip, 5 saniye geri sayımı bekledikten sonra Şimdi Kur'u tıklayın. Yükleme işlemi bittikten sonra Firefox tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

  ProCon Latte 1.7.9.8
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - ProCon Latte İndir Forum Tarih
Photoshop MF Splatter Brush Pack v.01 Download Brushes ve Pluginler 20 Aralık 2010
Photoshop Splatter Brushes İndir Brushes ve Pluginler 28 Eylül 2010
Custom Shape, Girl Shape, Blood Splatter Shape Gibi Birbirinde Güzel Binlerce Shape Diğer Grafik Paylaşımları 27 Kasım 2009
Splatter Brushes by BittBox Brushes ve Pluginler 3 Kasım 2008
Bloody Splatters [Brushes] Brushes ve Pluginler 3 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş