Problemli bölge karın bel ise

'Diyet Beslenme' forumunda Fatma tarafından 16 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Problemli bölge karın bel ise konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Unutmayın ki tam bel hizanızda biten ceketler ve bluzlar o bölgede bir yatay çizgi oluşturarak problemli bölgeyi iyice vurgularlar. Bunu önlemek için ceketlerinizi ya kalça hizasında ya da daha uzun boylarda seçmeye özen gösterin. Yine ceketlerinizde kabarık omuz vatkaları yerine düşük omuzları tercih edebilirsiniz. Ceket alışverişlerinizde yuvarlak kıvrımlı bir bel hattı için kıvrımlı bir ceket ya da arkada kemerli modelleri tercih ederseniz belinizi çok daha ince gösterecektir.

  Kumaşlarda yapılacak akıllı bir seçim ile vücudunuza yapışmayan akışkan kumaşlar karın ve bel probleminizi çözmenize yardımcı olur. Üzerinize oturan tok kumaşlarsa ceketleriniz için doğru seçim olacaktır.

  Anvelop kesimli ya da yandan bağlamalı gömlekler size kum saatini andıran bir bel çizgisi sağlayacaktır. Bu yaz sıkça aşina olduğumuz empire kesimli bluzlar dikkati göğüs bölgesine çekerek karın ve mideden uzaklaştırır.

  Jile kıyafetler belinizi inceltirken yine alçak kesimli etekler de dikkati karından uzaklaştırır. Bir tunikle birlikte giyilmiş ince bir kemer belinizi inceltirken kalın bir kemer çok fazla dikkat çekeceğinden tercih edilmemelidir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Problemli bölge karın Forum Tarih
Problemli gençler - Problemli gençliğin nedeni.. Psikoloji 27 Eylül 2009
Problemli Ciltlere Nasıl Makyaj Yapılır ? Güzellik & Bakım 19 Ocak 2009
Problemli Ciltlere Nasıl Makyaj Yapılır ? Güzellik & Bakım 4 Aralık 2008
Domates en fazla hangi ilimize bölgemizde yetişir kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Türkiye'de kükürt en çok nerede hangi bölgede çıkarılır kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş