Print2PDF v8.0.09.1023 Multilingual

'O-P' forumunda KaRDeLeN tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Print2PDF v8.0.09.1023 Multilingual konusu
  Print2PDF v8.0.09.1023 Multilingual


  [​IMG]

  Print2PDF v8.0.09.1023 Multilingual

  Print2Pdf - Yazdırılabilen bir uygulamadan TIFF, JPEG ve diğer grafik biçimlerinden kolayca PDF dokümanı yaratabilirsiniz. Bu düşük fiyatlı mükemmel dönüştürme aracı bir tıklamayla dökümanı dönüştürür.

  Programın Özellikleri
  # ISO 19005-1 PDF/A arşiv standardı desteği

  PDF-A arşiv standardı, bugün yaratılan PDF dosyalarının yıllar sonra bile kullanılabilir olmalarını sağlar. International Standards Organization uyumlu PDF dosyaları yaratır.

  # Microsoft Windows Vista ve 64-bit (x64) hazır
  Print2PDF; gelecekte olacağı gibi şimdi de kullanıma hazırdır. Windows Vista 64-bit yazıcı sürücü desteği ve Microsoft Ofis 2007 uyumluluğu ile PDF teknolojisine güvenli yatırım yapacaksınız.

  # Profil desteği ve yerleşik profiller
  Adobe PDF dosyalarını yaratırken kolay kontrol sağlar. İçerilen yerleşik profiller, tek tıklamada PDF/A-1b, yüksek kalite çıkışı, en küçük dosya boyutu, Watermarked Confidential ve Standard PDF Output erişimlerini sağlar.

  # Tümüyle uyumlu Adobe PDF dosyaları yaratma
  Print2PDF; ücretsiz Adobe Reader'da görülebilen Adobe PDF uyumlu dosyalar yaratır. PDF dokümanları tamamen tasarladığınız biçimde görülür ve çok geniş işletim sistemleri alanında görülebilirler.

  # Çoklu dokümanları tek bir PDF'ye çevirme

  Çoklu kaynaklardan (web sayfaları, Microsoft Word) tek bir PDF yaratarak herkesin ücretsiz Adobe Reader yazılımı kullanarak açabilmesini sağlayın. PDF dosyasının öncesine, sonrasına ya da ortasına ekleyebilirsiniz.

  # PDF dokümanlarını dijital ID ile imzalayın
  Kimlik doğrulamak için elektronik dokümanları entegre Windows Certificate stokundaki dijital imzayı tek tıklama kullanarak imzalayın.

  # Güvenli PDF dokümanlarını şifreleyin
  Güçlü 40-bit veya 128-bit RC4 şifreleme ile PDF güvenliği, özel dokümanlarınızın içeriğini korur. Endüstri kabullü bu şifreleme standardı ile herhangi bir dokümanı kolaylıkla koruyabilirsiniz.

  # PDF doküman erişimini şifre ile koruyun
  Print2PDF, iki seviyeli şifre koruması destekler. Bir şifre dokümanın açılmasını korumak için yapılandırılır ve herhangi bir dokümanın değiştirilmesini kontrol etmek için değişik şifre tanımlanabilir.

  # İzinler dahilinde PDF içerik kontrolünü kolayca sağlayın
  PDF doküman izinlerini doküman yazdırma, değiştirme, içerik kopyalama ve komutlar ve form alanları ekleme veya değiştirmeye izin verme veya reddetme için kullanarak doküman içeriğini etkin bir biçimde kontrol edin.

  # Hızlı web görüntüleme
  PDF dosyalarını web üzerinden görebilmek için optimize etme yeteneği sağlar. Doğrusallaştırma işlemi izleyicilerin dokümanı tamamıyla innDirilmeden önce okuyabilmelerine izin verir.

  # E-posta ile otomatik gönderme için entegre SMTP istemcisi içeriyor

  Belirlenen SMTP sunucuya yerleşik SMTP istemcisi kullanarak PDF eklentili e-posta gönderin. Varsayılan hiçbir e-posta istemcisi gerektirmez.

  # PDF dokümanlarını mühür veya filigran ile geliştirin
  Mühür fonksiyonunu kullanarak, dökümanlarınıza mühür görüntüsü, imza veya şirket logosu koyarak markalaştırın. Dökümanları metin mühürü ile kolaylıkla sınıflandırın. (örneğin: 'Taslak', 'Sınıflandırıldı' vb.)

  # Microsoft Word'den basit PDF dönüşümü

  İçerilen makro ile, herhangi bir dokümanı PDF'ye üst bağlantı (hyperlink) ve yer imi (bookmark) desteği ile dönüştürün. Microsoft Word 2000/2002/2003/2007 ile araç çubuğu entegrasyonu çabuk ve tek tıklama ile dönüşüm sağlar.

  # PDF dokümanına köprü ekleme
  PDF'ye kaydedilen köprü bilgisini kontrol edin. Kolaylıkla başlık, konu, yazar ve anahtar kelimeler doküman yönetim sisteminizdeki bir dokümanı çabukça bulmak için ekleyin.

  # Çoklu dokümanları topluca PDF'ye dönüştürme
  Sunucu üzerindeki komut satırını veya içerilen GUI uygulamasını kullanarak çoklu ofis dokümanlarını dönüştürün ve zamandan kazanın. PDF çıktı dosyaları, ilerideki işlemi otomatikleştirmek için orijinal adı saklar.

  # Uygulama entegrasyonunu destekler

  Uygulamanıza kolayca PDF çıktı alma yeteneğini ekleyin. Print2PDF, sade yapılandırma aracını dönüştürmeyi otomatikleştirmeyi içerir.

  # PDF dokümanı yazdırma kalitesini seçme

  Çözünürlüğü (96'dan 2400 DPI'ya kadar) seçerek, yazdırma kalitesini ve doküman dosya boyutunu optimize edin. Çoklu görüntü sıkıştırma opsiyonlarını kullanarak PDF dokümanı içindeki görüntülerin bütünlüğünü sağlayın.  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Alternatif:

  Hotfile.com: One click file hosting  alıntıdır
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Print2PDF 1023 Multilingual Forum Tarih
Print2PDF v8.0.09.0122 Multilingual O-P 30 Eylül 2009
Print2PDF Desktop Edition 7.0.08.0415 Download O-P 28 Ocak 2009
Print2PDF Server Edition 7.0 Download O-P 20 Ocak 2009
WinMount 3.1.1023 Beta Download W-X 28 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş