Print2PDF v8.0.09.0122 Multilingual

'O-P' forumunda Siraç tarafından 30 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Print2PDF v8.0.09.0122 Multilingual konusu [​IMG]

  Yazdırılabilen bir uygulamadan TIFF, JPEG ve diğer grafik biçimlerinden kolayca PDF dokümanı yaratabilirsiniz. Bu düşük
  fiyatlı mükemmel dönüştürme aracı bir tıklamayla dökümanı dönüştürür.
  Programın Özellikleri
  ISO 19005-1 PDF/A arşiv standardı desteği
  PDF-A arşiv standardı, bugün yaratılan PDF dosyalarının yıllar sonra bile kullanılabilir olmalarını sağlar. International Standards Organization uyumlu PDF dosyaları yaratır.

  Microsoft Windows Vista ve 64-bit (x64) Hazır
  Print2PDF; gelecekte olacağı gibi şimdide kullanıma hazırdır. Windows Vista 64-bit yazıcı sürücü desteği ve Microsoft Office 2007 uyumluluğu ile PDF teknolojisine güvenli yatırım yapacaksınız.

  Profil desteği ve yerleşik profiller
  Adobe® PDF dosyalarını yaratırken kolay kontrol sağlar. İçerilen yerleşik profiller, tek tıklamada PDF/A-1b, Yüksek Kalite Çıkışı, En Küçük Dosya Boyutu, Watermarked Confidential ve Standard PDF output erişimlerini sağlar.

  Tümüyle uyumlu Adobe® PDF dosyaları yaratma
  Print2PDF; ÜCRETSİZ Adobe® Reader®’ da görülebilen Adobe® PDF uyumlu dosyalar yaratır. PDF dokümanları tamanen tasarladığınız biçimde görülür ve çok geniş işletim sistemleri alanında görülebilirler.

  Çoklu dokümanları tek bir PDF’ e çevirme
  Çoklu kaynaklardan (web sayfaları, Microsoft® Word) tek bir PDF yaratarak herkesin ÜCRETSİZ Adobe® Reader® yazılımı kullanarak açabilmesini sağlayın. PDF dosyasının öncesine, sonrasına ya da ortasına ekleyebilirsiniz.

  PDF dokümanlarını Digital ID ile imzalayın
  Kimlik doğrulamak için elektronik dokümanları entegre Windows Certificate Stoğundaki dijital imzayı tek tıklama kullanarak imzalayın.

  This easy-to-use PDF (Portable Document Format) conversion tool is the ultimate solution for any organization with a computer network. It allows every network user to convert documents into PDF from any application that can print.

  Convert to Adobe PDF from any application
  Print2PDF can create an Adobe® PDF from any application that can print. Supports paper sizes up to 200 inches, landscape and portrait orientation, and a resolution of up to 2400 DPI.
  Compatible with Adobe PDF standards
  Support for creating PDF files that are compliant with Adobe® specifications 1.3, 1.4, 1.5 and the ISO 19005-1 PDF/A-1a archive standard gives you the greatest flexibility in working with PDF.
  Web conversion through Microsoft IIS
  Easily convert documents to PDF using a simple interactive web application or through a SOAP web sevice interface.
  Terminal Services and Citrix MetaFrame Presentation Server support
  Reduce your administration costs by centralizing PDF creation with Windows® Terminal Services or Citrix® MetaFrame®.
  Simple distribution and licensing
  Easily distribute the network shareable Print2PDF print driver to client workstations. Control PDF conversion preferences, setup profiles and allow Microsoft Office integration.
  Watched folders and POP3 e-mail accounts
  Define multiple watched folders and POP3 accounts that can be used to centrally convert documents into Adobe PDF.
  Digitally sign Adobe PDF documents
  Sign documents using a digital signature from the Windows Certificate store to verify identity and provide tamper-resistance.
  Encrypt Adobe PDF documents
  Use 40-bit or 128-bit RC4 encryption to secure your sensitive documents. Use this industry accepted standard to protect and control access permissions to your Adobe PDF documents.
  Easily merge Adobe PDF documents
  Create a single PDF from multiple sources (e.g. e-mail, Microsoft Word, AutoCAD) to deliver one document that anyone can open.

  Güvenli PDF dokümanlarını şifreleyin
  Güçlü 40-bit veya 128-bit RC4 şifreleme ile PDF güvenliği, özel dokümanlarınızın içeriğini korur. Endüstri-kabullü bu şifreleme standardı ile herhangi bir dokümanı kolaylıkla koruyabilirsiniz.

  PDF doküman erişimini şifre ile koruyun
  Print2PDF, iki seviyeli şifre koruması destekler. Bir şifre dokümanın açılmasını korumak için yapılandırılır ve herhangi bir dokümanın değitirilmesini kontrol etmek için değişik şifre tanımlanabilir.

  İzinler dahilinde PDF içerik kontrolünü kolayca sağlayın
  PDF doküman izinlerini doküman yazdırma, değiştirme, içerik kopyalama ve komutlar & form alanları ekleme veya değiştirmeye izin verme veya reddetme için kullanarak doküman içeriğini etkin bir biçimde kontrol edin.

  Hızlı web görüntüleme
  PDF dosyalarını web üzerinden görebilmek için optimize etme yeteneği sağlar. Linearization işlemi izleyicilerin dokümanı tamamıyla indirilmeden önce okuyabilmelerine izin verir.

  E-posta ile Otomatik Gönderme için Entegre SMTP Client İçeriyor
  Belirlenen SMTP servera yerleşik SMTP client kullanarak PDF eklentili e-posta gönderin. Varsayılan hiçbir e-posta istemcisi gerektirmez.

  PDF dokümanlarını mühür veya filigran ile geliştirin
  Mühür fonksiyonunu kullanarak, dokümanlarınıza mühür görüntüsü, imza veya şirket logosu koyarak markalaştırın. Dokümanları metin mühürü ile kolaylıkla sınıflandırın (ör: ‘Taslak’, ‘Sınıflandırıldı’, vs.).

  Microsoft® Word’ den basit PDF dönüşümü
  İçerilen macro ile, herhangi bir dokümanı PDF’ e hyperlink ve bookmark desteği ile dönüştürün. Microsoft® Word 2000/2002/2003/2007 ile Toolbar entegrasyonu çabuk ve tek-tıklama ile dönüşüm sağlar.

  PDF dokümanına köprü ekleme
  PDF’ e kaydedilen köprü bilgisini kontrol edin. Kolaylıkla başlık, konu, yazar ve anahtar kelimeler doküman yönetim sisteminizdeki bir dokümanı çabukça bulmak için ekleyin

  Çoklu dokümanları topluca PDF’ e dönüştürme
  Server üzerindeki komut satırını veya içerilen GUI uygulamasını kullanarak çoklu ofis dokümanlarını dönüştürün ve zamandan kazanın. PDF çıktı dosyaları, ilerideki işlemi otomatikleştirmek için orjinal adı saklar.

  Uygulama entegrasyonunu destekler
  Uygulamanıza kolayca PDF output yeteneğini ekleyin. Print2PDF, sade yapılandırma aracını dönüştürmeyi otomatikleştirmek için içerir. Print2PDF’ i uygulamanıza nasıl entegre edeceğiniz konusunda Geliştirme Kılavuzunu okuyun.

  PDF dokümanı yazdırma kalitesini seçme
  Çözünürlüğü (96 dan 2400 DPI ya kadar) seçerek, yazdırma kalitesini ve doküman dosya boyutunu optimize edin. Çoklu görüntü sıkıştırma opsiyonlarını kullanarak PDF dokümanı içindeki görüntülerin bütünlüğünü sağlayın.

  [​IMG]


  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Print2PDF 0122 Multilingual Forum Tarih
Print2PDF v8.0.09.1023 Multilingual O-P 5 Ocak 2010
Print2PDF Desktop Edition 7.0.08.0415 Download O-P 28 Ocak 2009
Print2PDF Server Edition 7.0 Download O-P 20 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş