Predator Savaşçısı Karekteri - Hayali Karakterler

'Masal Kahramanları' forumunda SeLeN tarafından 2 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Predator Savaşçısı Karekteri - Hayali Karakterler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Predator Savaşçısı Hayali Karakterler - Predator Savaşçısı Karakter - Hayali Karakter - Predator Savaşçısı Hayali Karakter - Predator Savaşçısı Kimdir - Predator Savaşçısı Hakkında  Predator Savaşçısı Predator ve Predator 2 filmi ile birlikte Alien Predator'e Karşı (film) filminin iki serisinde bulunan Dünya dışı savaşçı varlığa verilen isimdir. Filmde bu yaratıklar insanlıktan çok daha eski ve gelişmiş bir medeniyetten gelmektedirler. Dünyayı ilk çağlardan beri ziyaret eden bu yaratıklar filmde, Dünya'da bulunan eski medeniyetlerin taptıkları tanrılar ve piramitler gibi mucizevi yapıların inşasını öğreten varlıklar olarak gösterilmişlerdir. Avlanmak iç güdüsüne sahip bu yaratıklar gezegenleri dolaşarak gezegenlerin yapısını bozmadan kendi gezegenlerinin onur nişanını almak için avlanmakta ve avlarının kafataslarını toplamaktadırlar. Filmde dünyamızda eskiden kalma büyü, insan kurbanı, savaşçılık gibi öğretiler bu yaratıklara bağlanmıştır.

  Sözlükte

  Ayrıca : Predator kelimesinin anlamı kendisi için lüzumlu şeyleri, diğer canlıları yiyerek temin eden canlı, nâm-ı diğer bildiğimiz şu düpedüz vahşi hayvan anlamına gelmektedir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Predator Savaşçısı Karekteri Forum Tarih
Predators Java Oyunu İndir Java Oyunları 2 Temmuz 2010
Aliens vs. Predator 2 Oyun Hileleri Oyun Hileleri 9 Haziran 2010
Aliens vs. Predator sistem gereksinimleri Oyun Haberleri 22 Ocak 2010
Aliens vs. Predator 2 Demo İndir Demo Oyun İndir 28 Nisan 2009
Nokia N70 İçin Film Temaları ( Da Vinci Code, Harry Potter, Spiderman 3, Alien Vs Predator Temaları) Cep Temalar 1 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş