Power Sound Editor Free 6.3.1 İndir

'O-P' forumunda Siraç tarafından 24 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Power Sound Editor Free 6.3.1 İndir konusu Power Sound Editor Free 6.3.1

  Sürüm : 6.3.1

  Boyut : 13.6 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Kısıtlama : Yok

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Free Sound Editor  Tanıtım:
  Power Sound Editor 6.3.1 hem hoş arayüzü hemde işlevselliği ile ses işleme programı meraklılarına hitap ediyor. İşlevlerine bakıldığında ve ücretsiz olarak kullanıma sunulduğu düşünüldüğünde başlangıç/orta düzey kullanıcılar için iyi bir alternatif.

  Bu program ile CD’lerden dosya alarak veya kendi mikrofonunuzu kullanarak kayıt yapabilir, yaptığınız bu kayıtları çeşitli efektler ekleyerek ve ses yüksekliklerini ayarlayarak dilediğiniz gibi işleyebilirsiniz. Ayrıca bu kayıtları istediğiniz noktalarından kesebilir ve çeşitli eklemeler yapabilirsiniz. Bu kayıtları yapılmış olan değişiklikler ile tekrardan istediğiniz yere (pc,CD) kaydedebilirsiniz.

  Programın uninstall seçeneği mevcuttur. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğinizde programlar bölümündeki kendi menüsünden veya Denetim Masası’ndaki program ekle/kaldır bölümünden sorunsuzca kaldırabilirsiniz.

  Desteklediği ses formatları :

  • Mp3
  • Ogg
  • Wave
  • WMA

  Programın free versiyonunun kendi içerisindeki menülerden ulaşabileceğiniz ve mevcut sürümünüzü yükseltebileceğiniz bir de deluxe versiyonu bulunmaktadır. Birkaç özelliğin daha eklenmiş olduğu bu versiyonuna $29.95 karşılığında sahip olunabilmektedir.

  NOT: Power Sound Editor 6.3.1.‘in denemesi yapılarak sorunsuz çalıştığı görülmüştür. Ayrıca 39 ayrı virüs taramasından geçirilerek sizlerin kullanımına sunulmuştur.


  Power Sound Editor Free 6.3.1
   

Bu Sayfayı Paylaş