Portable Multi Virus Cleaner 2008 8.6.1 Indir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 26 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Portable Multi Virus Cleaner 2008 8.6.1 Indir konusu Portable Multi Virus Cleaner 2008 8.6.1

  Boyut: 2.87 Mb

  Kullanım İzn
  : Ücretsiz (Freeware)

  Dil
  : Ingilizce

  İşletim Sistemi
  : Windows (Tümü)

  Üretici Firma
  : AxBx

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Portable Multi Virus Cleaner 2008, ücretsiz bir zararlı temizleme aracıdır. Günümüzün en önemli virüslerini, internet solucanlarını, truva atlarını, numara çeviricilerini tespit edebilen ve temizleyebilen bu araç hiçbir veritabanına gereksinim duymadan çalışabilir biçimde hazırlanmıştır. Yani kendi başına çalışabilir bir yazılımdır, innDirdikten sonra hangi sistem özelliklerine sahip olursa olsun her bilgisayarda çalışabilir.

  Multi Virus Cleaner yazılımı düzenli olarak güncellenmektedir ve şu an 6000 üzerinde zararlıyı algılayabilmektedir. Tespit edip temizleyebildiği zararlılara örnek olarak şunlar verilebilir: MyDoom, Bagle, Sasser, Zafi, Netsky, Klez, Sobig, Welchia ve Blaster. Yazılımın tespit edebildiği tüm zararlıların listesine yazılımı kurduktan sonra gözatabilirsiniz.

  4 ayrı tarama tipine sahip olan yazılım; "Ouick Scan"(Hızlı Tarama) ile yalnızca zararlıların bulaşma ihtimali olan riskli alanları ve sistem dosyalarını, "Full Scan"(Tam Tarama) ile sabit diskte yer alan tüm dosyaları, "Deep Scan"(Derin Tarama) ile tüm dosyaları ve kayıt defterini tarayabilmektedir. "Custom Scan"(Elle Tarama) ile ise sizin belirlemiş olduğunuz alanları tarayabilme imkanı vermektedir. Tercihinize bağlı olarak yazılım tarama sırasında bir zararlıyı tespit ettiğinde isterseniz direk temizlemeye isterseniz de size sorulmasına izin vermektedir.

  Multi Virus Cleaner bir virüsten koruma yazılımı değildir. O nedenle gerçek zamanlı tarama, sezgisel algılama gibi gelişmiş özelliklere sahip değildir. Yalnızca veritabanındaki tanımlanmış zararlıları tespit edip temizleyebilme özelliğine sahip yardımcı bir araçtır. Lakin yazılım düşük işlemci gücü ile çalışabilmektedir ve kullanımı oldukça kolaydır.

  Portable Multi Virus Cleaner 2008 8.6.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Portable Multi Virus Forum Tarih
All-Radyo 3,07 Multilanguage Portable A-B 4 Ocak 2010
VSO ConvertXtoDVD 4.0.9.322 Multilingual Portable U-V 14 Aralık 2009
Nero 9.0.9.4d Multilingual "Portable" M-N 22 Aralık 2008
LibreOffice Portable Office Paketi İndir K-L 31 Ocak 2011
Disk Cleaner Portable Sistem Temizlik Programı C-D 20 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş