Pop 2010!

'Müzik Haberleri' forumunda Dine tarafından 16 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Pop 2010! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Pop 2010!

  [​IMG]

  [​IMG]

  Doğan Music Company 2006 yılından beri yayınladığı ve toplam satışı 100.000’ i geçen pop serisi karma albümlere bir yenisini daha ekledi.

  Ajda Pekkan, Sertab Erener , Volkan Konak, Ferhat Göçer, Yalın, Nilüfer, Göksel, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali, Soner Sarıkabadayı, Gökhan Tepe ve Sezen Aksu bu albümde !

  Son dönemin tüm hit şarkılarının yer aldığı albümde ayrıca Aşk-ı Memnu dizisinin müziği de olan Ajda Pekkan & Toygar Işıklı düeti Bir Günah Gibi ilk kez bir albümde yayınlanırken albümün bir diğer sürprizi Cemil Demirbakan ve Zeynep Casalini düeti Papatya oldu!

  2009 yılı sonunda ve 2010 yılı başında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan eserlerin bir arada yer aldığı karma albüm yayınlandığı hafta satış listelerine 3 numaradan girdi. Albümde ilk kez müzik severlerle buluşacak olan bir eser de yer alıyor. Albümde yer alan 16 eserin tam listesi ise şöyle.

  Sertab Erener “Açık Adres”, Nilüfer “Zalimin Kararı”, Ajda Pekkan & Toygar Işıklı “Bir Günah Gibi”, Mustafa Ceceli “Hastalıkta Sağlıkta”, Ferhat Göçer “Götür Beni Gittiğin Yere”, Göksel “Baksana Talihe”, Cemil Demirbakan & Zeynep Casalini “Papatya”, Ziynet Sali “Rüya”, Soner Sarıkabadayı “Buz”, Yalın , “Ah Be Kardeşim”, Gökhan Tepe “Çok Özlüyorum Seni”, Sezen Aksu “İtirafçı Olma”, Çağrı “Kapıyı Kapat”, Yeşim Salkım “Nerdeysen”, Meyra & Cemil Demirbakan “Ağladın ya”, Volkan Konak “Aynalar”
   

Bu Sayfayı Paylaş