Polis Halkla Kaynaşıyor

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 27 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Polis Halkla Kaynaşıyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]Demokratik Toplum Partisi (DTP) tarafından Mardin’in Nusaybin ilçesinde düzenlenen ‘Ne AKP Ne Ergenekon Çözüm Demokratik Cumhuriyet’ mitingine katılan Polisler,
  günün yorgunluğunu düğünde halay çekerek attı.
  Gün boyunca miting alanı çevresi, hükümet konağı ve ilçe merkezinde güvenliği sağlayan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çevik kuvvet amirliğine bağlı Polis ekipleri, gecenin sonunda 27 Mayıs caddesinde yapılan düğüne katıldı.
  Nusaybin Emniyet Müdürü Hüseyin Bilgilioğlu, Çevik Kuvvet Amiri Emniyet Amiri Tanju Özdemir ve Polis memurları günün yorgunluğunu halay çekerek attı.
  Polis memurları, Düğün meydanında Çevik kuvvet Panzerin etrafını saran çocuklarla sohbet ederek ağlayan bir çocuğu Panzere bindirdi.
  Nusaybin’e atandığı günden bu yana halkla iç içe olmaya özen gösteren Emniyet müdürü Bilgilioğlu, her gün mesai bitiminde bir evi ziyaret ederek ev halkının sorunlarını dinliyor.

  — MİTİNG BİTİMİNDE ÇOCUKLARA TOP, KEK VE TATLI DAĞITILDI
  DTP eş başkanı Ahmet Türk ve Muş milletvekili Sırrı Sakık’ın da katıldığı Mitinde korkulan olmadı. İlçede bir haftadır süren tedirginlik sonrası yapılan miting bitiminde, vatandaşların dağılacağı ana caddeler üzerinde Emniyet müdürümüz Bilgilioğlu’nun talimatıyla Polis ekipleri tarafından çocuklara Futbol topu, Kek ve Tatlı dağıtıldı. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Polis Halkla Kaynaşıyor Forum Tarih
Polis teşkilatının kuruluş tarihi kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 26 Ocak 2017
Polise röportaj soruları kısaca Sohbet & Muhabbet 22 Ocak 2017
Polisliğinin avantajları ve dezavantajları kısaca Meslekler Rehberi 29 Nisan 2014
Polis haftası kısa yazı Eğitim Bilgileri 26 Mart 2014
Polis ile ilgili sloganlar Güzel Sözler-Mesajlar 24 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş