Polat’a karşı büyük buluşma!

'Galatasaray' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Polat’a karşı büyük buluşma! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Özhan Canaydın önderliğinde buluşan Adnan Öztürk ve Sinan Kalpakçıoğlu gibi eski idareciler hem erken seçimi konuştu hem de yönetimi ‘borç yapılmasın´ diye uyarmaya karar verdi.
  [​IMG]

  Galatasaray Başkanı Adnan Polat’a karşı harekete geçen muhalif kesim, çalışmaları hızlandırdı Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz muhtıra atağından sonra bir buluşma da pazartesi günü gerçekleşti Bu defa buluşmada Özhan Canaydın da vardı ve mekan Adnan Öztürk’ün ofisiydi Bu ikiliye, Ümit Özdemir, Refik Arkan, Fatih Gökşen, Bülent Tulun ve Sinan Kalpakçıoğlu, Reşit Sinanlı, Mehmet Cibara gibi isimler eşlik etti Eski idareciler, hem AGS’de açılan ve erken seçimi destekleyen imza kampanyasını değerlendirdi hem de Polat yönetimini yeni borçlardan uzak durması yönünde uyarma kararı verdi Buluşmanın ilginç olan tarafıysa, kulüp aleyhine davaları olan QVT şirketinde çalışan Kalpakçıoğlu’nun, uzun süre muhalefet ettiği Adnan Öztürk’le burada yer almasıydı Canaydın bu gelişmeyle ilgili olarak, “Galatasaray’ın çıkarları, düşman kardeşleri bile bir araya getirdi” açıklamasını yaptı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Polat’a karşı büyük Forum Tarih
Polat’a polis koruması Magazin Haberleri 18 Ocak 2010
İnsanlar sadece maddi ihtiyaçlarını karşılayarak mutlu olabilirler mi kısaca Sorular ve Cevaplar Pazar 19:47
8. sınıf inkılap çalışma işgaller karşısında halkın uyanışı cevapları nelerdir? Eğitim Bilgileri 20 Eylül 2017
Muhtara hangi ihtiyaçlarımızı karşılamak için gideriz kısaca Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Yerel yönetim birimleri halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hangi görevleri yaparlar? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş