PNY’dan NVIDIA Quadro FX 370 LP

'Bilim & Teknoloji' forumunda Siraç tarafından 25 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  PNY’dan NVIDIA Quadro FX 370 LP konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  PNY’dan NVIDIA Quadro FX 370 LP

  [​IMG]

  PNY giriş düzeyine yönelik hazırlanan CAD ve DCC uygulamaları için ilk Düşük Profil Profesyonel Grafik Kartını sunuyor.

  PNY technologies Quadro profesyonel grafik iş istasyonunun performansını, kararlılığını ve profesyonel özelliklerini küçük form faktörlü (SFF) sistemlerde de sağlayabilmek için, PNY’ın NVIDIA Quadro® FX 370 Low Profile (Düşük Profil) profesyonel grafik kartının piyasaya sürüldügünü bugün duyuruyor. NVIDIA'nın birleşik mimari özelliğine sahip olan ve OpenGL ile DirectX 10 desteği de sunan bu giriş seviyesi profesyonel grafik kartı, öncü CAD (computer-aided design) ve DCC (digital content creation) uygulamaları için ileri performans, güvenilirlik ve esneklik sunmaktadır.
  [​IMG]
  PNY CEMA bölgesel Profesyonel Çözümler Pazarlama Müdürü, Laurent Chapoulaud, bu konuda şunları söylüyor,“ NVIDIA’nın Quadro FX 370 LP grafik kartı, profesyonel grafik kartlarının faydalarını yepyeni bir pazara yayıyor; Uygun bir fiyata küçük boyutlu bilgisayar sistemi arayan CAD ve DCC müsterilere bundan böyle Quadro FX’in performansını, kararlılığını, ISV sertifikasını ve yüksek performanslı görüntü kalitesini sunabilmekteyiz.”
  Küçük boyutlu bilgisayar sistemine sığması için tasarlanan Quadro FX 370 LP sessiz bir iş ortamı sağlayan fansız soğutma özelliğinin yanında profesyonel bir grafik performansı sergiliyor.

  NVIDIA’nın bütünleşik dizayn mimarisinin sayesinde, PNY’ın Quadro FX 370 LP’si tüm geometri, gölgelendirme ve piksel işleme operasyonlarının dinamik hesaplanma olanağı ile optimize GPU performansı sunmaktadır.

  256 MB GDDR2 bellekli çözümün sayesinde, Quadro FX 370 LP grafik kartı Microsoft® Vista™ işletim sistemiyle uyumlu olmasını ve Windows Vista'nın Aero arayüzünü desteklemesini sağlamaktadır. Shader 4.0 modeli son nesil aşırı gerçekçi, gerçek zamanlı OpenGL ve DirectX 10 uygulamaları elde ediyor.

  Quadro FX 370 LP kartı ayrıca 1920 x 1200 dijital çözünürlükte 60Hz’de ve 2040 x 1536 analog çözünürlükte 85Hz’de çalışıyor.
  PNY’ın NVIDIA Quadro FX 370 Low Profile grafik kartı sistem entegratörleri, değer katan satıcılar ve dağıtıcılar tarafından 99 euro’ya (KDVsiz fiyatı), yani 214 TL'ye satılacaktır.
  PNY Technologies NVIDIA'nın Quadro serisi profesyonel çözümlerinin Amerika, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’daki tek yetkili dağıtıcısıdır. Türkiye'de satılan PNY NVIDIA Quadro serisinin bütün ürünleri, üç yıllık PNY Avrupa garantisi altındadır.

  Ayrıntılı bilgi için www.pny.eu/quadro adresini ziyaret ediniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - PNY’dan NVIDIA Quadro Forum Tarih
Nvidia GeForce Driver 186.18 Ekran Kartı Sürücüleri 26 Kasım 2009
Nvidia Ion 2 çok yakında Bilim & Teknoloji 1 Kasım 2009
NVIDIA All Driver Downloads - Tüm nvidia sürücüleri burada Ekran Kartı Sürücüleri 6 Ekim 2009
Nvidia GeForce ve TNT2 Serisi - ATI Radeon Serisi Ekran Kartları İçin Güncel Driver Ekran Kartı Sürücüleri 4 Ağustos 2009
Nvidia'nın Windows 7 Sürücülerini indirin Diğer Driverlar 11 Temmuz 2009

Bu Sayfayı Paylaş